pawlow.pl

Aktualności

 Z ostatniej chwili
  • Turniej Piłki Siatkowej Kobiet/Mężczyzn (10.03.2019) Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Pawłowie oraz Stowarzyszenie Gmina Pawłów Plus zapraszają na Turniej Piłki Siatkowej Kobiet/Mężczyzn o Puchar Marka Wojtasa, Wójta Gminy Pawłów, który odbędzie się 10...
  • Budżet na 2019 rok uchwalony W dniu 28 grudnia 2018 r. Rada Gminy w Pawłowie jednogłośnie przyjęła budżet na 2018 rok.  Zakłada on wydatki na poziomie ponad 75 mln złotych, z czego ponad 20.5 mln...
  • Gmina Pawłów liderem inwestycji sportowych 20 grudnia w Filharmonii Świętokrzyskiej w Kielcach odbyło się uroczyste podsumowanie roku sportowego 2018. Wśród uhonorowanych samorządów znalazła się Gmina Pawłów, która bieżącym roku zakończyła realizację dwóch inwestycji z wykorzystaniem...
  • Zmiany w odpadach w nowym roku Od 1 stycznia 2019 roku na terenie gminy Pawłów zmianie ulegnie dotychczasowy system gospodarki odpadami komunalnymi. Zaczną obowiązywać nowe stawki za odbiór odpadów, a także rozszerzona zostanie segregacja odpadów o...
  • SRWŚ: Premie na zakładanie działalności gospodarczej Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Świętokrzyskiej informuje, iż w terminie od 7 do 25 stycznia 2019 r. przeprowadzi nabór wniosków dla osób chcących uruchomić działalność gospodarczą. Premie w wysokości 50 000 zł mogą...

„ Zdrowy styl życia” – V Piknik Rodzinny w Publicznej Szkole Podstawowej w Chybicach

„ Zdrowy styl życia” –  V Piknik Rodzinny w Publicznej Szkole Podstawowej w Chybicach
21 czerwca
08:11 2018

17 czerwca w Publicznej Szkole Podstawowej w Chybicach odbył się V Piknik Rodzinny. Myśl przewodnia tegorocznego pikniku to „ Zdrowy styl życia”. Wydarzenie zorganizowane zostało przy pomocy Rady Rodziców oraz nauczycieli i dyrekcji.

Swoją obecnością na pikniku zaszczycili szkołę przedstawiciele Gminy Pawłów: Pan Wójt – Marek Wojtas, Kierownik Samorządowego Centrum Oświaty – Pani Róża Koszarska – Duda oraz radni gminy – Pani Mariola Gałka, Pan Krzysztof Cieślik i Pan Mirosław Głowacki.

W bieżącym roku nasz piknik miał nieco inną formę niż w latach ubiegłych. Ze względu na rozbudowę obiektu szkolnego i brak miejsca wokół niej, musieliśmy ograniczyć nasze działania do sali gimnastycznej. Mimo to dobrej zabawy nie zabrakło.

Piknik rozpoczęło przedstawienie profilaktyczne, którego tytuł stał się motywem całego przedsięwzięcia. Bohaterowie spektaklu starali się przekonać widzów, że aby zdrowym być, trzeba zdrowo żyć.

Po przedstawieniu  przedszkolaki, oddziały przedszkolne oraz uczniowie szkoły podstawowej i gimnazjum zaprezentowali się w bogatym programie artystycznym. Na scenie mogliśmy podziwiać ich wokalne oraz taneczne umiejętności. Wszystkie występy zyskały ogromny aplauz widzów.

Atrakcją pikniku był niewątpliwie debiutancki występ zespołu Verse Band, w którego składzie mogliśmy znależć absolwentów naszej szkoły. Chłopcy świetnie się zaprezentowali i zebrali zasłużone brawa zgromadzonej publiczności.

Na uczniów czekała także inna atrakcja. Na szkolnym parkingu Ochotnicza Straż Pożarna z Ambrożowa przygotowała pokaz akcji bojowej – akcję ratowania ofiar wypadku drogowego. Oprócz tego można było skosztować ciast upieczonych przez rodziców.

Podczas imprezy panowała miła i pogodna atmosfera. Zorganizowany piknik spełnił zapewne oczekiwania jego twórców, dzieci, młodzieży i rodziców uczestniczących w zabawie. Serdecznie dziękujemy wszystkim tym, którzy poprzez swoją obecność oraz zaangażowanie przyczynili się do cudownie spędzonego czasu.

Do zobaczenia za rok!

                                                                                                                        Opracowanie: Bożena Perchel

O autorze

Małgorzata Orczyk

Małgorzata Orczyk

Zespół Szkół w Chybicach

Brak komentarzy

Brak komentarzy!

W tej chwili nie ma jeszcze komentarzy, chcesz dodać teraz?

Napisz komentarz

Napisz komentarz

Harmonogram odbioru odpadów w 2019 roku

Pobierz harmonogramy na 2019 rok

Kalendarz

Luty 2019
P W Ś C P S N
« Sty    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728  

Polecane

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Gminy w PawłowieElektroniczna Skrzynka Podawcza - Pismo ogólne
Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w StarachowicachKomenda Powiatowa Policji w Starachowicach
e-świętokrzyskie System Informacji Przestrzennej Województwa Świętokrzyskiego
System Informacji Przestrzennej Województwa Świętokrzyskiego
Uporządkowanie gospodarki ściekowej w aglomeracji Pawłów
Dziennik UstawMonitor Polski
e-świętokrzyskie Rozbudowa Infrastruktury Informatycznej JSTKącik Przedsiębiorcy

Archiwum

Ostatnie komentarze

Witam. Hala sportowa działa w strukturach Gminnego Ośrodka Kultury Sportu i Rekreacji. GOKSiR prowadzi swoją...

Witam. Potwierdzam że za halą sportową w okolicach placu zabaw jest planowana siłownia plenerowa. Gmina...

Szanowni Włodarze , wzrost cen za śmieci o 100% to chyba troche przesada...ja nawet nie...

Logowanie