pawlow.pl | Oficjalna strona internetowa Gminy Pawłów

Aktualności

 Z ostatniej chwili
  • Chyba, Sławomir i Myslovitz wystąpią na XXII Dniach Pawłowa (2022) Kabaret Chyba, Sławomir i zespół Myslovitz wystąpią na tegorocznych, XXII Dniach Pawłowa, które odbędą się na terenie za Halą Sportową w Pawłowie w dniu 7 sierpnia....
  • Absolutorium dla wójta za 2021 rok 23 czerwca Rada Gminy w Pawłowie pozytywnie oceniła pracę Marka Wojtasa na stanowisku Wójta Gminy Pawłów jednogłośnie udzielając mu wotum zaufania i absolutorium za rok 2021 r....
  • V Wojewódzki Bieg Szerzawski (relacja, wyniki, zdjęcia) Ponad 200 biegaczy rywalizowało w niedzielę, 5 czerwca, w V edycji Wojewódzkiego Biegu Szerzawskiego. Cudowna pogoda oraz wysoki poziom organizacji sprawił, iż wydarzenie możemy zaliczyć do bardzo udanych. Organizatorami tegorocznego......
  • Bezpłatna sieć WiFi4EU w Gminie Pawłów Od 25 maja mieszkańcy gminy Pawłów mogą korzystać z bezpłatnego dostępu do Internetu w dziewięciu lokalizacjach użyteczności publicznej....
  • Plan Zrównoważonej Mobilności Miejskiej – Ankieta Rozpoczęliśmy pracę nad opracowaniem Strategii Terytorialnej Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych Miejskiego Obszaru Funkcjonalnego Miasta Północy oraz Planu Zrównoważonej Mobilności Miejskiej Miejskiego Obszaru Funkcjonalnego Miasta Północy. Dokumenty powstają w ramach wspólnego Porozumienia......

Zakończenie roku szkolnego 2021/2022

Zakończenie roku szkolnego 2021/2022
27 czerwca
12:46 2022

24 czerwca 2022 roku odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego.

Dyrektor szkoły, Dariusz Linek, podziękował Gronu Pedagogicznemu oraz Pracownikom Szkoły za włożony trud, za życzliwość i troskę o kształtowanie właściwych postaw dzieci i młodzieży.

Szczególne podziękowania pan dyrektor skierował do nauczycieli: Teresy Fałek i Jerzego Hamery, którzy po kilkudziesięciu latach pracy w szkole przechodzą na zasłużoną emeryturę.

Podczas uroczystości wyróżnieni zostali uczniowie, którzy:

  • zostali laureatami konkursów kuratoryjnych:

Aleksandra Mazur V Wojewódzki Konkurs z Języka Polskiego dla uczniów szkół podstawowych województwa świętokrzyskiego – opiekun – Dorota Wojtan, III Wojewódzki Konkurs z Fizyki dla uczniów szkół podstawowych województwa świętokrzyskiego – opiekun – Barbara Głowacka

Julia Kosiarska III Wojewódzki Konkurs z Fizyki dla uczniów szkół podstawowych województwa świętokrzyskiego – opiekun – Barbara Głowacka

  • zostali finalistami konkursów kuratoryjnych:

Aleksandra Mazur VI Wojewódzki Konkurs z Matematyki dla uczniów szkół podstawowych województwa świętokrzyskiego – opiekun – Anna Kosiarska

Weronika Kielisz VI Wojewódzki Konkurs z Matematyki dla uczniów szkół podstawowych województwa świętokrzyskiego – opiekun – Anna Kosiarska, III Wojewódzki Konkurs z Fizyki dla uczniów szkół podstawowych województwa świętokrzyskiego – opiekun – Barbara Głowacka

 

  • uzyskali celujące i bardzo dobre wyniki w nauce oraz wzorowe i bardzo dobre zachowanie:

Klasa 1 a

Bartosz Gajdziński, Izabela Jaros, Maria Kępińska, Katarzyna Kiełek, Antoni Latała, Dominik Maj, Lena Niedzielska, Mikołaj Trepka, Wiktoria Wrona

Klasa 1 b

Liliana Gulba, Iga Jaros, Wiktoria Kwiecień, Gabriela Latała, Julia Piwowarczyk, Wiktoria Pocheć, Franciszek Wzorek, Oliwier Zapała

Klasa 2

Mateusz Jagiełło, Jakub Kulik, Antonina Kwiecińska, Filip Latała, Filip Ostrek, Jagoda Puchała, Leon Sitek, Filip Wojciechowski

Klasa 3 a

Nadia Biegaj, Maksymilian Biskup, Kornelia Przygoda, Julia Sieniek, Aleksandra Tofil, Karolina Wróblewska, Wiktoria Zielińska

Klasa 3 b

Aleksandra Bado, Cieślik Dominika, Wiktor Głowacki, Bartłomiej Kosiarski, Łojek Weronika, Sonia Jaros, Jakub Trepka

Klasa 4

Wiktoria Jarek, Aneta Kiełek, Maria Kulik, Wiktor Kusiak, Filip Linek, Jakub Skorupa, Miłosz Wojciechowski, Gabriela Wzorek

Klasa 5 a

Małgorzata Gadowska, Lena Kulik, Magdalena Sobkiewicz

Klasa 5 b

Julia Gierczak, Michał Kudliński, Anna Kusiak, Nikola Lipiec, Maja Pocheć, Wiktor Wójcik

Klasa 6

Paweł Jagiełło, Tomasz Sitek, Lena Zabawska

Klasa 7 a

Adam Dyk, Nina Kosiarska, Amelia Latała, Malwina Madejska

Klasa 7 b

Natalia Lipiec, Aleksandra Orzeł, Klaudia Wzorek

Klasa 8 a

Barbara Gadowska, Maria Głowacka, Oliwia Ostrek, Nikola Puchała, Nadia Słomińska, Julia Wójcik, Maja Wójcik, Brajan Zieja

Klasa 8 b

Julia Głowacka, Zuzanna Głowacka, Wiktoria Jaros, Weronika Kielisz, Aleksandra Mazur, Dominika Pocheć, Patrycja Sikorska, Weronika Sikorska, Nikola Wiącek, Kalina Zięba

Klasa 8 c

Julia Kosiarska, Zuzanna Romańska, Błażej Turek

 

  • uzyskali wzorową frekwencję:

Klasa 1 a

William De Jong

Klasa 4

Piotr Kończak

Klasa 5 b

Michał Kudliński

 

Wyróżnieni zostali uczniowie, którzy osiągnęli sukcesy w zawodach sportowych:

 

  • Finał Wojewódzkich Indywidualnych Zawodów Lekkoatletycznych:

I miejsce Stanisław Kępiński (pchnięcie kulą)

I miejsce Zuzanna Pocheć (na dystansie 1000 m)

III miejsce Joanna Pocheć (na dystansie 600 m)

IV miejsce Julia Świetlik na dystansie 1000 m)

 

  • II miejsce w Finale Wojewódzkim w Koszykówce Chłopców rocznik 2007 i młodsi:

Oskar Biskup, Stanisław Kępiński, Adrian Kucharczyk, Wiktor Mazur, Antoni Mochocki, Piotr Orzeł, Adrian Rej, Błażej Turek, Cyprian Wójcik, Bartosz Wzorek

 

  • Indywidualne Biegi Przełajowe:

II miejsce Zuzanna Pocheć

 

  • II miejsce w półfinale Świętokrzyskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w siatkówce dziewcząt rocznik 2007– 2008:

Weronika Kielisz, Julia Kosiarska, Wiktoria Krogulec, Aleksandra Mazur, Dominika Pocheć, Patrycja Sikorska, Weronika Sikorska, Amelia Sławek, Nikola Wiącek

 

  • II miejsce w finale wojewódzkim w Drużynowych Biegach Przełajowych w kategorii dziewczęta rocznik 2007 – 2008:

Barbara Gadowska, Maria Głowacka, Julia Kosiarska, Zuzanna Pocheć, Julia Świetlik

 

  • V miejsce w finale wojewódzkim w Drużynowych Biegach Przełajowych w kategorii chłopcy rocznik 2009 i młodsi:

Adam Dyk, Maciej Jagiełło, Łukasz Król, Jan Pocheć, Krzysztof Stępień

 

  • VI miejsce w finale wojewódzkim w Drużynowych Biegach Przełajowych w kategorii dziewczęta rocznik 2009 i młodsze:

Małgorzata Gadowska, Lena Kulik, Amelia Latała, Zuzanna Majecka, Joanna Pocheć

 

  • IV miejsce w finale wojewódzkim w Sztafetowych Biegach Przełajowych w kategorii dziewczęta rocznik 2007 – 2008:

Barbara Gadowska, Maria Głowacka, Weronika Kielisz, Malwina Płaska, Zuzanna Pocheć, Julia Świetlik

 

  • V miejsce w finale wojewódzkim w Sztafetowych Biegach Przełajowych w kategorii dziewczęta rocznik 2009 i młodsze:

Małgorzata Gadowska, Anna Gała, Lena Kulik, Amelia Latała, Zuzanna Majecka, Joanna Pocheć

 

  • V miejsce w finale wojewódzkim w Sztafetowych Biegach Przełajowych w kategorii chłopcy rocznik 2009 i młodsi:

Adam Dyk, Maciej Jagiełło, Łukasz Król, Jan Pocheć, Krzysztof Stępień, Dawid Zieliński

 

  • V miejsce w finale wojewódzkim w Czwórboju L. A. w kategorii chłopcy rocznik 2009 i młodsi:

Adam Dyk, Maciej Jagiełło, Bartosz Lefek, Oliwier Matysek, Jan Pocheć, Krzysztof Stępień

 

  • VI miejsce w finale wojewódzkim w Czwórboju L. A. w kategorii dziewczęta rocznik 2009 i młodsze:

Małgorzata Gadowska, Lena Kulik, Amelia Latała, Malwina Madejska, Zuzanna Majecka, Joanna Pocheć

  • V miejsce w finale wojewódzkim w Trójboju L. A. w kategorii dziewczęta rocznik 2011 i młodsze:

Sonia Jaros, Maria Kulik, Aleksandra Orzeł, Nikola Pocheć, Aleksandra Wróblewska, Gabriela Wzorek

 

Serdecznie gratulujemy i życzymy udanych wakacji!!!

Dyrekcja i Grono Pedagogiczne

Publicznej Szkoły Podstawowej im. Feliksa Szczęsnego Karnickiego

 w Chybicach

Przetłumacz stronę

EnglishPolishUkrainian

Wyszukaj w serwisie

Harmonogram odbioru odpadów

Pobierz harmonogram na 2020 rok

Śledź nas na Facebooku!

Kalendarz

sierpień 2022
P W Ś C P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Polecane

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Gminy w PawłowieElektroniczna Skrzynka Podawcza - Pismo ogólne
Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w StarachowicachKomenda Powiatowa Policji w Starachowicach
e-świętokrzyskie System Informacji Przestrzennej Województwa Świętokrzyskiego
System Informacji Przestrzennej Województwa Świętokrzyskiego
Uporządkowanie gospodarki ściekowej w aglomeracji Pawłów
Dziennik UstawMonitor Polski
e-świętokrzyskie Rozbudowa Infrastruktury Informatycznej JSTKącik Przedsiębiorcy

Ostatnie komentarze

Szanowny Panie Wójcie , dwa pytania związane z gospodarką wodną w naszej gminie : 1)...

Witam serdecznie. Umowa na budowę sali gimnastycznej w Jadownikach już została podpisana. Zadanie w ramach...

Witam serdecznie. Jak już pisałem w poprzednim poście gmina będzie się ubiegać o tworzenie dodatkowych...

Logowanie