pawlow.pl

Aktualności

 Z ostatniej chwili
  • Zaproszenie: II Festiwal Kolęd i Pastorałek „Nocy Niepojęta” Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej Królowej Polski Pani Ziemi Świętokrzyskiej w Kałkowie – Godowie, Parafia Św. Maksymiliana Marii Kolbe w Kałkowie – Godowie oraz Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji  w...
  • SRWŚ: Premie na zakładanie działalności gospodarczej Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Świętokrzyskiej informuje, iż w terminie od 7 do 25 stycznia 2019 r. przeprowadzi nabór wniosków dla osób chcących uruchomić działalność gospodarczą. Premie w wysokości 50 000 zł mogą...
  • Zagrożenia zimowe Zimowa aura niesie  ze sobą wiele zagrożeń. Ujemne temperatury, przenikliwy wiatr i duża wilgotność sprzyjają wychłodzeniu organizmu. Stanowi to realne zagrożenie szczególnie dla osób dotkniętych problemem bezdomności. Zdarza się jednak,...
  • I Sesja Rady Gminy w Pawłowie w kadencji 2018-2023 21 listopada odbyła się pierwsza sesja Rady Gminy w Pawłowie w kadencji 2018 – 2023. Nowością jest możliwość śledzenia posiedzeń Rady „na żywo”, dzięki transmisji obrad do serwisu YouTube....
  • Cyfrowy Pawłów – Bezpłatne szkolenia komputerowe dla mieszkańców gminy Pawłów 252 osoby w wieku 25+ bezpłatnie podniesie swoje kompetencje dzięki nowemu projektowi realizowanemu przez Gminę Pawłów – „Cyfrowy Pawłów – rozwój kompetencji komputerowych mieszkańców gminy Pawłów”. Ruszyły zapisy na szkolenia....

Zakończenie roku szkolnego 2017/2018

Zakończenie roku szkolnego 2017/2018
03 lipca
09:36 2018

22 czerwca 2018 roku w Publicznej Szkole Podstawowej w Godowie odbyło się zakończenie zajęć dydaktycznych w roku szkolnym 2017/2018.
W uroczystości wzięli udział uczniowie, nauczyciele, rodzice oraz zaproszeni goście: Kustosz Sanktuarium MBB w Kałkowie – Godowie – Ks. Zbigniew Stanios, Wiceprzewodniczący Rady Gminy w Pawłowie – Pan Zdzisław Zapała oraz Przewodnicząca Rady Rodziców przy PSP w Godowie – Pani Renata Nowak.
Krótki program artystyczny o oczekiwanych wakacjach przygotowali uczniowie z klas od I do VII pod kierunkiem wychowawców.
W następnej części spotkania Pani dyrektor Wanda Ciepielewska podsumowała całoroczną pracę.
Podziękowała uczniom oraz nauczycielom za codzienny wysiłek, za twórczą postawę, za stawianie sobie coraz to nowych i wyższych celów. Dziękując Panu Radnemu za dotychczasową współpracę, wyraziła wdzięczność za ufundowanie – wspólnie z Radą Rodziców – tegorocznych nagród dla uczniów.
Następnie – rozpoczynając od uczniów klasy pierwszej po siódmą – wręczono świadectwa z wyróżnieniem oraz nagrody za bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie. Wręczono również medale i dyplomy dla sportowców reprezentujących szkołę w różnorodnych zawodach oraz dyplomy za stuprocentową frekwencję na zajęciach szkolnych.
Tegorocznym prymusem z imponującą średnią 6,0 została uczennica klasy VI –Paulina Pająk. Z bardzo wysoką średnią 5,75 ukończyła również klasę szóstą –Katarzyna Zarychta. Kasia zdobyła również nagrodę dla najlepszego sportowca, zajmując II miejsce w Finale Świętokrzyskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej z zawodach lekkoatletycznych. Te uczennice otrzymały z rąk Pana Radnego – Zdzisława Zapały – dodatkowo ufundowane przez niego nagrody specjalne.
Po nagrodzeniu i pogratulowaniu uczniom osiągnięć, Pani dyrektor podziękowała również rodzicom za okazane wsparcie i trud włożony w wychowanie dzieci. Szczególne podziękowania złożyła Pani Renacie Nowak – Przewodniczącej Rady Rodziców, Pani Annie Dziułce, Pani Marioli Kusiak oraz całej Radzie Rodziców działającej przy PSP w Godowie.
Życzeniami wspaniałych, bezpiecznych wakacji oraz wytchnienia od obowiązków szkolnych, by powrócić we wrześniu z nową energią do pracy, zakończono uroczystość.

Opracowanie: Alina Wojteczek

Fotogaleria:

O autorze

Alina Wojteczek

Alina Wojteczek

Brak komentarzy

Brak komentarzy!

W tej chwili nie ma jeszcze komentarzy, chcesz dodać teraz?

Napisz komentarz

Napisz komentarz

Dodaj komentarz

Harmonogram odbioru odpadów w 2018 roku

Pobierz harmonogramy na 2017 rok

Kalendarz

Grudzień 2018
P W Ś C P S N
« Lis    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  

Polecane

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Gminy w PawłowieElektroniczna Skrzynka Podawcza - Pismo ogólne
Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w StarachowicachKomenda Powiatowa Policji w Starachowicach
e-świętokrzyskie System Informacji Przestrzennej Województwa Świętokrzyskiego
System Informacji Przestrzennej Województwa Świętokrzyskiego
Uporządkowanie gospodarki ściekowej w aglomeracji Pawłów
Dziennik UstawMonitor Polski
e-świętokrzyskie Rozbudowa Infrastruktury Informatycznej JSTKącik Przedsiębiorcy

Archiwum

Ostatnie komentarze

Witam. Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Kielcach ogłosił nabór wniosków o dofinansowanie...

Witam. Poruszyła Pani bardzo istotną sprawę dotyczącą zapobieganiu bezdomności zwierząt na terenie gminy...

Pisze w załączniku. 200 zł...

Logowanie