pawlow.pl

Aktualności

 Z ostatniej chwili

WAŻNY KOMUNIKAT

WAŻNY KOMUNIKAT
24 marca
19:02 2020

Minister Edukacji Narodowej zdecydował o przedłużeniu okresu zawieszenia stacjonarnych zajęć dydaktycznych, wychowawczych i opiekuńczych w przedszkolach i szkołach do 10 kwietnia 2020r. W tym okresie zadania jednostek oświatowych będą zrealizowane z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość.

Od dnia 25 marca 2020 r. do odwołania w Publicznej Szkole Podstawowej w Łomnie, będzie obowiązywało zdalne nauczanie na wszystkich etapach edukacyjnych. Zajęcia będą realizowane zgodnie z podstawą programową, z tygodniowym planem zajęć obowiązującym dotychczas oraz z uwzględnieniem możliwości psychofizycznych uczniów.

Nauczyciele będą komunikować się z uczniami za pomocą obowiązującego w szkole dziennika elektronicznego LIBRUS Synergia w zakładkach: wiadomości lub zadanie domowe. Dodatkowo mogą utworzyć inne kanały komunikacji po wcześniejszej konsultacji z Rodzicami. Na stronie internetowej szkoły oraz w ogłoszeniach w dzienniku elektronicznym będą na bieżąco zamieszczane ważne informacje.

Nauczyciele będą oceniać postępy uczniów zgodnie z zasadami oceniania obowiązującymi w placówce oraz ustaleniami przekazanymi Uczniom i ich Rodzicom na czas zdalnej nauki. Oceniane podlegać będą zadania i zagadnienia zlecone uczniom, odesłane nauczycielowi w formie elektronicznej lub innej ustalonej indywidualnie z nauczycielem danego przedmiotu.

Na czas zdalnej nauki do dyspozycji rodziców i uczniów są nauczyciele świadczący konsultacje w godzinach od 900 do 1400 od poniedziałku do piątku . Komunikowanie z nimi będzie możliwe za pośrednictwem dziennika LIBRUS Synergia w zakładce wiadomości.

Zważywszy na skalę zjawiska i wprowadzanie w nadzwyczajnym trybie do praktyki edukacyjnej technik nauczania, z których dotychczas w polskiej oświacie nie korzystano i których wykorzystania nie przewidywało prawo oświatowe – apeluję do: Uczniów, Rodziców i Nauczycieli o wzajemną wyrozumiałość, świadomość ograniczeń ludzkich i technicznych – oraz o zwyczajne danie sobie i innym prawa do błędów.

Wyszukaj w serwisie

Harmonogram odbioru odpadów

Pobierz harmonogram na 2020 rok

Śledź nas na Facebooku!

Kalendarz

Październik 2020
P W Ś C P S N
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  

Polecane

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Gminy w PawłowieElektroniczna Skrzynka Podawcza - Pismo ogólne
Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w StarachowicachKomenda Powiatowa Policji w Starachowicach
e-świętokrzyskie System Informacji Przestrzennej Województwa Świętokrzyskiego
System Informacji Przestrzennej Województwa Świętokrzyskiego
Uporządkowanie gospodarki ściekowej w aglomeracji Pawłów
Dziennik UstawMonitor Polski
e-świętokrzyskie Rozbudowa Infrastruktury Informatycznej JSTKącik Przedsiębiorcy

Ostatnie komentarze

Dzień dobry. Dyrektorzy w organizacji pracy poszczególnych szkół uwzględniają wytyczne Ministerstwa Edukacji Narodowej, Ministra Zdrowia...

Panie Wójcie .Z tego co rozumiem Pan jest zwierzchnikiem wszystkich szkół z terenu naszej gminy...

Witam serdecznie. Chcę zaznaczyć, że w ostatnich latach o obrębie Szkoły Podstawowej w Rzepinie zrealizowano...

Logowanie