pawlow.pl | Oficjalna strona internetowa Gminy Pawłów

Aktualności

 Z ostatniej chwili

Sukcesy Aleksandry Mazur

Sukcesy Aleksandry Mazur
16 kwietnia
09:39 2021

Z przyjemnością informujemy o sukcesach naszej uczennicy klasy 7B- Aleksandry Mazur, która  uzyskała tytuł laureata w  II Wojewódzkim Konkursie z Historii, a także została finalistką V Wojewódzkiego Konkursu z Matematyki i IV Wojewódzkiego Konkursu z Języka Polskiego.

Sukcesy Oli nie są dziełem przypadku czy też szczęścia. To nie tylko zdolności, ale przede wszystkim efekt wielu godzin wytężonej nauki. Aby je uzyskać Ola niejednokrotnie musiała zrezygnować z wolnego czasu, by oprócz przygotowania się do obowiązkowych zajęć lekcyjnych, poszerzyć swoją wiedzę i wykazać się wiadomościami i umiejętnościami treści podstawy programowej kształcenia ogólnego z klas siódmej i ósmej oraz treściami ponadprogramowymi, obowiązującymi na każdym etapie konkursów przedmiotowych. Wymagało to nie tylko poświęcenia,  ale też dyscypliny, samodzielności i konsekwencji w zdobywaniu wiedzy. Cieszymy się, że jej wytężona praca zaowocowała sukcesami.

Wyrazy podziękowania składamy także nauczycielom przygotowującym Olę do konkursów: panu Markowi Kaliszowi- nauczycielowi historii, pani Annie Kosiarskiej- nauczycielce matematyki i pani Dorocie Wojtan- nauczycielce języka polskiego, którzy poświęcili swój czas, by ukierunkować pracę uczennicy i dostarczyć jej niezbędnych materiałów do nauki.

W drodze do sukcesu towarzyszyli Oli rodzice: państwo Bożena i Piotr Mazurowie, którym składamy największe wyrazy uznania za ogromne wsparcie córki w dążeniu do uzyskania tak wysokich wyników. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Mamy nadzieję, że Ola nadal będzie pielęgnowała w sobie ten unikalny dziś zapał do pracy i ciekawość świata, a swoją pozytywną postawą zmotywuje innych do wytężonej i efektywnej pracy.

Opracowała: Barbara Głowacka (wychowawca)

 

Wyszukaj w serwisie

Harmonogram odbioru odpadów

Pobierz harmonogram na 2020 rok

Śledź nas na Facebooku!

Kalendarz

Maj 2021
P W Ś C P S N
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  

Polecane

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Gminy w PawłowieElektroniczna Skrzynka Podawcza - Pismo ogólne
Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w StarachowicachKomenda Powiatowa Policji w Starachowicach
e-świętokrzyskie System Informacji Przestrzennej Województwa Świętokrzyskiego
System Informacji Przestrzennej Województwa Świętokrzyskiego
Uporządkowanie gospodarki ściekowej w aglomeracji Pawłów
Dziennik UstawMonitor Polski
e-świętokrzyskie Rozbudowa Infrastruktury Informatycznej JSTKącik Przedsiębiorcy

Ostatnie komentarze

Witam serdecznie. W obecnym budżecie nie mamy zagwarantowanych środków na dofinansowanie budowy przydomowych oczyszczalni ścieków....

R

Również jestem ciekaw odpowiedz, ponieważ również byłbym zainteresowany taką inwestucją....

Dołączam się do pytania, gdyż w innych gminach faktycznie takie inwestycje są sukcesywnie i efektywnie...

Logowanie