pawlow.pl | Oficjalna strona internetowa Gminy Pawłów

Aktualności

 Z ostatniej chwili

Rozstrzygniecie konkursu plastycznego.

Rozstrzygniecie konkursu plastycznego.
22 czerwca
15:39 2021

,,Bezpiecznie na wsi mamy – od 30 lat z KRUS wypadkom zapobiegamy” pod takim hasłem został rozstrzygnięty konkurs plastyczny organizowany przez KRUS.

Celem konkursu było promowanie wśród uczniów szkół podstawowych z terenów wiejskich pozytywnych zachowań związanych z pracą i zabawą na terenie gospodarstwa rolnego oraz popularyzowanie Wykazu czynności szczególnie niebezpiecznych związanych z prowadzeniem gospodarstwa rolnego, których nie wolno powierzać dzieciom poniżej 16 lat.

Tegoroczne hasło konkursowe ,,Bezpiecznie na wsi mamy – od 30 lat z KRUS wypadkom zapobiegamy” nawiązywało do upowszechnianych od 30 lat przez Kasę Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego  sposobów zapobiegania wszelkim wypadkom przy pracy w gospodarstwie rolnym oraz rolniczym chorobom zawodowym.

W tym roku odbyła się już XI edycja Konkursu, która zaowocowała na terenie naszej szkoły. Pomimo trudności związanych z trzecią falą epidemii koronawirusa SARS-CoV-2 i wyczerpującej nauki zdalnej, wielu uczniów z naszej szkoły zaangażowali się całym sercem w wykonanie prac, co zauważyła Komisja Konkursowa podczas posiedzenia, które odbyło się 27 kwietnia 2021 r.. Każda praca była niepowtarzalna i wyjątkowa, często zaskakiwała pomysłowością i starannością wykonania.

Dnia 01 czerwca 2021 r. nastąpiło uroczyste wręczenie dyplomów i nagród laureatom konkursu. Uczeń Publicznej Szkoły Podstawowej w Szerzawach z klasy IV Patryk Dachowski zajął III miejsce w grupie klas IV-VIII z terenu działania PT KRUS w Starachowicach. Opiekunem była Pani Edyta Maj– nauczyciel plastyki.

Wyszukaj w serwisie

Harmonogram odbioru odpadów

Pobierz harmonogram na 2020 rok

Śledź nas na Facebooku!

Kalendarz

Wrzesień 2021
P W Ś C P S N
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  

Polecane

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Gminy w PawłowieElektroniczna Skrzynka Podawcza - Pismo ogólne
Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w StarachowicachKomenda Powiatowa Policji w Starachowicach
e-świętokrzyskie System Informacji Przestrzennej Województwa Świętokrzyskiego
System Informacji Przestrzennej Województwa Świętokrzyskiego
Uporządkowanie gospodarki ściekowej w aglomeracji Pawłów
Dziennik UstawMonitor Polski
e-świętokrzyskie Rozbudowa Infrastruktury Informatycznej JSTKącik Przedsiębiorcy

Ostatnie komentarze

Witam serdecznie. Gmina Pawłów nie dofinansowuje budowy stawów. Dofinansowanie tego typu budowli było realizowane przez...

Witam serdecznie. Inwestycja w zakresie wymiany oświetlenia ulicznego cały czas trwa. Pierwotnie zgodnie z podpisaną...

Szanowny Panie Wójcie, proszę o informację co z modernizacją oświetlenia przy drodze wojewódzkiej w Pawłowie/Warszówku...

Logowanie