pawlow.pl

Aktualności

 Z ostatniej chwili
 • Turniej Piłki Siatkowej Kobiet/Mężczyzn (10.03.2019) Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Pawłowie oraz Stowarzyszenie Gmina Pawłów Plus zapraszają na Turniej Piłki Siatkowej Kobiet/Mężczyzn o Puchar Marka Wojtasa, Wójta Gminy Pawłów, który odbędzie się 10...
 • Budżet na 2019 rok uchwalony W dniu 28 grudnia 2018 r. Rada Gminy w Pawłowie jednogłośnie przyjęła budżet na 2018 rok.  Zakłada on wydatki na poziomie ponad 75 mln złotych, z czego ponad 20.5 mln...
 • Gmina Pawłów liderem inwestycji sportowych 20 grudnia w Filharmonii Świętokrzyskiej w Kielcach odbyło się uroczyste podsumowanie roku sportowego 2018. Wśród uhonorowanych samorządów znalazła się Gmina Pawłów, która bieżącym roku zakończyła realizację dwóch inwestycji z wykorzystaniem...
 • Zmiany w odpadach w nowym roku Od 1 stycznia 2019 roku na terenie gminy Pawłów zmianie ulegnie dotychczasowy system gospodarki odpadami komunalnymi. Zaczną obowiązywać nowe stawki za odbiór odpadów, a także rozszerzona zostanie segregacja odpadów o...
 • SRWŚ: Premie na zakładanie działalności gospodarczej Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Świętokrzyskiej informuje, iż w terminie od 7 do 25 stycznia 2019 r. przeprowadzi nabór wniosków dla osób chcących uruchomić działalność gospodarczą. Premie w wysokości 50 000 zł mogą...

Rekrutacja do Żłobka Bajka w gminie Pawłów

Rekrutacja do Żłobka Bajka w gminie Pawłów
31 lipca
12:03 2018

Ogłasza się rekrutację w ramach projektu „Żłobek Bajka w Gminie Pawłów”.

Poniżej dokumenty do pobrania. Wersja papierowa dostępna jest w Biurze Obsługi Mieszkańców UG w Pawłowie, Pawłów 56, 27-225 Pawłów. W razie pytań informacja pod numerem telefonu 41 2721690.

 

Dokumenty do pobrania:

Objaśnienia do załączników formularza zgłoszeniowego do projektu:

1. Jeżeli Pan/Pani w pkt. 16 zaznaczy TAK należy dołączyć zaświadczenie od pracodawcy o urlopie macierzyńskim/rodzicielskim wg. wzoru podanego pod formularzem lub na druku od pracodawcy.

2. Jeżeli w pkt. 17 Pan/Pani zaznaczy TAK to należy uzupełnić oświadczenie o statusie osoby biernej zawodowo wg. wzoru podanego pod formularzem. Jeżeli w oświadczeniu o statusie osoby biernej zawodowo zaznaczysz, że przebywasz na urlopie wychowawczym należy dostarczyć zaświadczenie od pracodawcy o przebywaniu na urlopie wychowawczym wg. wzoru podanego pod formularzem lub na druku stosowanym przez pracodawcę.

 

 

Tagi

O autorze

Marlena Mergalska

Marlena Mergalska

Samorządowe Centrum Oświaty w Pawłowie

9 komentarzy

 1. Mama
  Mama Sierpień 20, 11:06

  Drodzy rodzice klubik w jadownikach zostaje!!!!Każdy kto chciałby pozostawić swoją pocieche pod fachową opieką i powrócić na rynek pracy bądź dalej pracować bez zastanawiania się co z moim dzieckiem …niech złoży deklaracje o chęci zapisania lub pozostawienia dziecka w urzędzie gminy(z tego co mi przekazano).Towarzystwo rowiesnikow to najlepsze otoczenie dla naszych pociech,dzieci szybciej się rozwijają i doskonałą swoje umiejętności a zabawy i radości nie ma końca!Im więcej chętnych tym lepiej dla przyszłości już istniejącego klubiku!

  Odpowiedz na ten komentarz
  • Mama
   Mama Sierpień 21, 15:29

   Tak tylko ile płaci się za klubik a ile będą płacić rodzice za Bajkę. To w takim razie niech klubik też będzie bezpłatny.

   Odpowiedz na ten komentarz
 2. Mama
  Mama Sierpień 03, 22:19

  Proponuję spotkanie Pana wójta z rodzicami uczęszczających już dzieci do klubiku w jadownikach oraz rodziców dzieci chętnych do zapisania dzieci do nowego żłobka może w tedy będzie łatwiej zrozumieć potrzeby rodziców i ich pociech.

  Odpowiedz na ten komentarz
 3. Mama
  Mama Sierpień 03, 22:14

  Drodzy pracownicy urzędu oswiaty owszem wasz pomysł że żłobkiem może i mógł się wydawać trafny bo kto by nie chciał skorzystać z darmowej opieki nad dzieckiem i iść do pracy…ale rekrutacja i wymogi oraz ilość miejsc to poprostu porażka na całego.Do klubiku w jadownikach uczęszcza 13dzieci mimo że trzeba płacić za pobyt wyżywienie ,a miejsca wcale nie ma duzo i sama szkoła jest miejscem raczej na uboczu czy jeśli powstał by klubik taki sam w Pawłowie bez rekrutacji,wymogów do spełnienia otwarty na wszystkie chętne dzieci było by ich mniej niż w jadownikach?nie!!!! Bo szkoła w Pawłowie jest przy trasie większej liczby osób pracujących mających małe dzieci i miejsca w samej szkole jest też więcej.Proponuje pozostawić obecny klubik i otworzyć kolejny w końcu chodzi o rozwój naszej gminy..
  co z dziećmi które teraz chodzą do klubiku a od września się nie dostaną czy pani pisząca projekt przyjdzie i wytłumaczy Oli Marcelinę stasiowi Tomkowi że musi zostać w domu bo nie ma dla niego miejsca albo mama z tatą nie spełnili wymogow?

  Odpowiedz na ten komentarz
 4. Urszula
  Urszula Sierpień 02, 13:45

  Są szanse na kontynuacje istnienia Klubu Dziecięcego. Trzeba zgłaszać pisemnie do Wójta zapotrzebowanie na dalsze korzystanie z Klubu Dziecięcego do czasu pójścia dziecka do przedszkola. Im więcej pism tym większa szansa, że nasze dzieci będą mogły dalej uczęszczać do Klubu. Taką informację dostałam telefonicznie od Pani kierownik Referatu Oświaty, Kultury i Sportu.
  Wiadomo że fajniej byłoby żeby Żłobek był ogólnie dostępny ale może chociaż uda się utrzymać Klub.

  Odpowiedz na ten komentarz
 5. Anna
  Anna Sierpień 01, 23:06

  Panie Wójcie brawo! 5 miejsc dla dzieci osób pracujących. Tak duża gmina tragedia. Tak jak poprzednio trzeba sie przemeldowac i dac dziecko dido Starachowic. Dla kogo ten żłobek? Dla znajomości. Dziękuję za pomoc

  Odpowiedz na ten komentarz
  • Magda
   Magda Sierpień 02, 11:42

   No właśnie a co z dziećmi które teraz chodzą do żłobka w Jadownikach a nie spełniają wymogow przyjęcia do żłobka w Pawłowie? Rodzic ma się zwolnic żeby być bezrobotnym?

   Odpowiedz na ten komentarz
   • Kasia
    Kasia Sierpień 06, 12:47

    Żłobek dla bezrobotnych. Super pomoc dla osób pracujących. Najlepiej zwolnic sie, dac dziecko do żłobka, leżeć i udawac ze się szuka pracy.terax lepiej nie pracowac niż chodzic do pracy.

    Odpowiedz na ten komentarz
  • sylwia
   sylwia Sierpień 07, 22:10

   15 miejsc na całą gmine jest poprostu śmieszne!! Co mają rodzice zrobic ?? Bez przesady nikt nie bedzie sie przemeldowywać do Starachowic by tam oddac dziecko do żłobka. To Wójt powinien zapewnić wszystkim dzieciom miejsce w żłobkach jak i przedszkolach. Jeśli jest ich za mało to trzeba otworzyć więcej !!

   Odpowiedz na ten komentarz

Napisz komentarz

Harmonogram odbioru odpadów w 2019 roku

Pobierz harmonogramy na 2019 rok

Kalendarz

Luty 2019
P W Ś C P S N
« Sty    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728  

Polecane

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Gminy w PawłowieElektroniczna Skrzynka Podawcza - Pismo ogólne
Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w StarachowicachKomenda Powiatowa Policji w Starachowicach
e-świętokrzyskie System Informacji Przestrzennej Województwa Świętokrzyskiego
System Informacji Przestrzennej Województwa Świętokrzyskiego
Uporządkowanie gospodarki ściekowej w aglomeracji Pawłów
Dziennik UstawMonitor Polski
e-świętokrzyskie Rozbudowa Infrastruktury Informatycznej JSTKącik Przedsiębiorcy

Archiwum

Ostatnie komentarze

Witam! W roku 2019 przewidziane jest dofinansowanie do sterylizacji i kastracji psów i...

Witam. Hala sportowa działa w strukturach Gminnego Ośrodka Kultury Sportu i Rekreacji. GOKSiR prowadzi swoją...

Witam. Potwierdzam że za halą sportową w okolicach placu zabaw jest planowana siłownia plenerowa. Gmina...

Logowanie