pawlow.pl

Aktualności

 Z ostatniej chwili

Podsumowanie wyników nauczania i wychowania w roku szkolnym 2019/2020

Podsumowanie wyników nauczania i wychowania w roku szkolnym 2019/2020
26 czerwca
12:00 2020

26 czerwca 2020 roku odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego.

Wyróżnieni zostali uczniowie, którzy:

  • zostali laureatami konkursów kuratoryjnych:
  1. Karol LasekIV Wojewódzki Konkurs z Matematyki dla uczniów szkół podstawowych województwa świętokrzyskiego – opiekun – Wiesława Głowacka
  2. Tomasz SieniekI Wojewódzki Konkurs z Historii dla uczniów szkół podstawowych województwa świętokrzyskiego – opiekun – Marek Kalisz

 

  • zostali finalistami konkursów kuratoryjnych:

Michał TutkaI Wojewódzki Konkurs z Fizyki dla uczniów szkół podstawowych województwa świętokrzyskiego – opiekun – Barbara Głowacka

 

  • uzyskali celujące i bardzo dobre wyniki w nauce oraz wzorowe i bardzo dobre zachowanie:

Klasa 0 a

  1. Dominik Błędziński
  2. Jakub Kulik
  3. Antonina Kwiecińska
  4. Filip Latała
  5. Miłosz Linek
  6. Filip Ostrek
  7. Jagoda Puchała
  8. Leon Sitek

Klasa 1 a

  1. Julia Sieniek
  2. Karolina Wróblewska
  3. Maksymilian Biskup
  4. Aleksandra Tofil
  5. Kornelia Przygoda

Klasa 1 b

  1. Aleksandra Bado
  2. Dominika Cieślik
  3. Wiktor Gabriel Głowacki
  4. Sonia Jaros
  5. Weronika Łojek
  6. Jakub Trepka

 

Klasa 2

  1. Jakub Skorupa
  2. Miłosz Wojciechowski
  3. Gabriela Wzorek
  4. Maria Kulik
  5. Wiktor Kusiak
  6. Filip Linek
  7. Aneta Kiełek
  8. Wiktoria Jarek
  9. Piotr Gajdziński

Klasa 3 a

  1. Maja Bzymek
  2. Bartosz Dziuba
  3. Małgorzata Gadowska
  4. Lena Kulik
  5. Kacper Szelągiewicz

Klasa 3 b

  1. Julia Gierczak
  2. Michalina Jaros
  3. Michał Kudliński
  4. Anna Kusiak
  5. Nikola Lipiec
  6. Maja Pocheć
  7. Wiktor Wójcik

Klasa 4

  1. Lena Zabawska
  2. Paweł Jagiełło
  3. Tomasz Sitek
  4. Zofia Bednarczyk
  5. Krzysztof Bado
  6. Natalia Kucharczyk
  7. Jagoda Zieja

Klasa 5a

  1. Malwina Madejska
  2. Paulina Bracka
  3. Adam Dyk
  4. Paulina Gąsior
  5. Magdalena Głowacka
  6. Nina Kosiarska
  7. Maja Serwicka
  8. Bartosz Wiśniewski
  9. Amelia Latała

Klasa 5b

  1. Klaudia Wzorek
  2. Natalia Lipiec
  3. Michał Kalisz

Klasa 6a

  1. Maria Głowacka
  2. Brajan Zieja
  3. Barbara Gadowska
  4. Oliwia Ostrek
  5. Julia Wójcik
  6. Zuzanna Pocheć
  7. Maja Wójcik
  8. Nadia Słomińska

Klasa 6 b

  1. Aleksandra Mazur
  2. Nikola Wiącek
  3. Weronika Kielisz
  4. Kalina Zięba
  5. Weronika Sikorska
  6. Julia Głowacka
  7. Patrycja Sikorska
  8. Zuzanna Głowacka
  9. Wiktoria Jaros
  10. Dominika Pocheć
  11. Wiktoria Pocheć
  12. Amelka Sławek

Klasa 6c

  1. Julia Kosiarska
  2. Zuzanna Romańska
  3. Bartosz Wzorek

Klasa 7

  1. Michał Latała
  2. Zuzanna Dziuba
  3. Mateusz Jabłczyk
  4. Kinga Romańska

Klasa 8 a

  1. Wiktoria Malinowska
  2. Jakub Marzec
  3. Maria Kosiarska
  4. Patrycja Moszczenko

Klasa 8 b

  1. Karol Lasek
  2. Tomasz Sieniek
  3. Michał Tutka
  4. Bernadetta Lefek
  5. Alicja Zieja

 

Wyróżnieni zostali uczniowie, którzy osiągnęli sukcesy w zawodach sportowych:

  • IV miejsce w finale wojewódzkim Festiwalu Mini – Piłki Siatkowej w kategorii dziewcząt rocznik 2007 i młodsze:
  1. Wiktoria Krogulec
  2. Julia Kosiarska
  3. Amelia Zieja
  4. Nikola Wiącek
  5. Aleksandra Mazur
  6. Weronika Sikorska
  7. Patrycja Sikorska
  8. Dominika Pocheć
  9. Zuzanna Pocheć
  10. Weronika Kielisz
  • IV miejsce w finale wojewódzkim w Sztafetowych Biegach Przełajowych w kategorii chłopcy rocznik 2005 – 2006:
  1. Jakub Kulik
  2. Alan Kozłowski
  3. Konrad Koszarski
  4. Karol Lasek
  5. Tomasz Sieniek
  6. Michał Tutka
  7. Antoni Dyk
  8. Piotr Domański
  9. Kamil Kłusek
  10. Patryk Pożoga
  11. Jakub Kusiak
  • V miejsce w finale wojewódzkim w Sztafetowych Biegach Przełajowych w kategorii dziewczęta rocznik 2005 – 2006:
  1. Maria Kosiarska
  2. Karina Zębała
  3. Aleksandra Wróblewska
  4. Patrycja Moszczenko
  5. Natalia Wojton
  6. Bernadetta Lefek
  7. Marcelina Świetlik
  8. Martyna Kosmala
  9. Kinga Latała
  10. Zuzanna Ponikowska
  • VI miejsce w finale wojewódzkim w Sztafetowych Biegach Przełajowych w kategorii dziewczęta rocznik 2007 i młodsze:
  1. Barbara Gadowska
  2. Zuzanna Pocheć
  3. Malwina Płaska
  4. Weronika Kielisz
  5. Aleksandra Mazur
  6. Wiktoria Pocheć
  7. Patrycja Bernacka
  8. Julia Kosiarska
  9. Julia Świetlik
  10. Anna Gała
  11. Weronika Sikorska
  12. Anna Król

Wyróżnieni zostali również uczniowie, którzy pomagali podczas organizacji uroczystości szkolnych:

  1. Bartosz Bidziński
  2. Jakub Kusiak

Serdecznie gratulujemy!!!

O autorze

Małgorzata Orczyk

Małgorzata Orczyk

Zespół Szkół w Chybicach

Brak komentarzy

Brak komentarzy!

W tej chwili nie ma jeszcze komentarzy, chcesz dodać teraz?

Napisz komentarz

Napisz komentarz

Harmonogram odbioru odpadów w 2020 roku

Pobierz harmonogramy na 2020 rok

Śledź nas na Facebooku!

Kalendarz

Wrzesień 2020
P W Ś C P S N
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930  

Polecane

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Gminy w PawłowieElektroniczna Skrzynka Podawcza - Pismo ogólne
Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w StarachowicachKomenda Powiatowa Policji w Starachowicach
e-świętokrzyskie System Informacji Przestrzennej Województwa Świętokrzyskiego
System Informacji Przestrzennej Województwa Świętokrzyskiego
Uporządkowanie gospodarki ściekowej w aglomeracji Pawłów
Dziennik UstawMonitor Polski
e-świętokrzyskie Rozbudowa Infrastruktury Informatycznej JSTKącik Przedsiębiorcy

Archiwum

Ostatnie komentarze

Witam! Program dofinansowania zabiegów kastracji i sterylizacji psów i kotów rozpoczął się 15 stycznia 2020...

Witam. Program kastracji i sterylizacji. Przez połowę lipca nie dało rady się zapisać bo weterynarz...

Witam. Gmina zajmuje się koszeniem poboczy przy drogach gminnych i powiatowych. Przy drogach wojewódzkich koszeniem...

Logowanie