pawlow.pl

Aktualności

 Z ostatniej chwili

Podsumowanie wyników nauczania i wychowania w I semestrze roku szkolnego 2019/2020

Podsumowanie wyników nauczania i wychowania w I semestrze roku szkolnego 2019/2020
04 lutego
13:32 2020

24 stycznia 2020 roku odbył się apel szkolny, w czasie którego dyrektor szkoły Dariusz Linek podsumował wyniki nauczania i zachowania za pierwszy semestr roku szkolnego 2019/2020. Najlepsi uczniowie zostali wyróżnieni na forum szkoły, otrzymali gromkie brawa oraz słodki upominek.

Wyróżnieni zostali uczniowie, którzy:

  • awansowali do III etapów konkursów kuratoryjnych:
  1. Michał TutkaI Wojewódzki Konkurs z Fizyki dla uczniów szkół podstawowych województwa świętokrzyskiego – opiekun – Barbara Głowacka
  2. Karol LasekIV Wojewódzki Konkurs z Matematyki dla uczniów szkół podstawowych województwa świętokrzyskiego – opiekun – Wiesława Głowacka
  3. Tomasz SieniekI Wojewódzki Konkurs z Historii dla uczniów szkół podstawowych województwa świętokrzyskiego – opiekun – Marek Kalisz

 

  • uzyskali bardzo dobre i wzorowe wyniki w nauce:

Klasa 0 a

  1. Dominik Błędziński
  2. Filip Ostrek
  3. Jakub Kulik
  4. Kacper Kulik
  5. Antonina Kwiecińska
  6. Filip Latała
  7. Miłosz Linek
  8. Jagoda Puchała
  9. Leon Sitek

 

Klasa 1 a

  1. Julia Sieniek
  2. Karolina Wróblewska

 

Klasa 1 b

  1. Sonia Jaros
  2. Dominika Cieśik
  3. Aleksandra Bado
  4. Jakub Trepka
  5. Wiktor Głowacki

Klasa 2

  1. Jakub Skorupa
  2. Miłosz Wojciechowski
  3. Gabriela Wzorek
  4. Maria Kulik
  5. Wiktor Kusiak
  6. Filip Linek
  7. Wiktoria Jarek
  8. Aneta Kiełek
  9. Piotr Gajdziński

Klasa 3 a

  1. Bartosz Dziuba
  2. Małgorzata Gadowska
  3. Piotr Lefek
  4. Lena Kulik

 

Klasa 3 b

  1. Julia Gierczak
  2. Michalina Jaros
  3. Michał Kudliński
  4. Anna Kusiak
  5. Nikola Lipiec
  6. Maja Pocheć
  7. Wiktor Wójcik

 

Klasa 4

  1. Lena Zabawska
  2. Paweł Jagiełło
  3. Filip Błędziński
  4. Tomasz Sitek
  5. Joanna Pocheć
  6. Natalia Kucharczyk

 

Klasa 5a

  1. Malwina Madejska
  2. Gąsior Paulina
  3. Magdalena Głowacka
  4. Adam Dyk
  5. Nina Kosiarska

 

Klasa 5b

  1. Klaudia Wzorek
  2. Aleksandra Orzeł
  3. Michał Kalisz
  4. Natalia Lipiec

 

Klasa 6 a

  1. Maria Głowacka
  2. Brajan Zieja
  3. Julia Wójcik
  4. Barbara Gadowska
  5. Maja Wójcik
  6. Nadia Słomińska
  7. Zuzanna Pocheć

 

Klasa 6b

  1. Nikola Wiącek
  2. Aleksandra Mazur
  3. Weronika Kielisz
  4. Kalina Zięba
  5. Weronika Sikorska
  6. Julia Głowacka
  7. Wiktoria Jaros
  8. Dominika Pocheć
  9. Patrycja Sikorska
  10. Zuzanna Głowacka

 

Klasa 6c

  1. Julia Kosiarska

 

Klasa 8 a

Wiktoria Malinowska

 

Klasa 8 b

  1. Tomasz Sieniek
  2. Karol Lasek
  3. Michał Tutka
  4. Beranadetta Lefek

 

  • uzyskali wzorową frekwencję:

Klasa 0 b

  1. Franciszek Głowacki
  2. Adrian Lipiec
  3. Wiktoria Pocheć
  4. Franciszek Wzorek

Klasa 0 e

  1. Lena Kalista
  2. Blanka Piwowarczyk

 

Klasa 0 c

  1. William Jano de Jong

Klasa 1 b

  1. Aleksandra Bado
  2. Wiktor Głowacki
  3. Wiktor Głowacki
  4. Filip Jeziorski
  5. Nikola Bernacka
  6. Dominika Cieślik
  7. Bartłomiej Kosiarski

 

Klasa 2

  1. Maria Błędzińska
  2. Maria Kulik

 

Klasa 3 a

  1. Dziuba Bartosz
  2. Małgorzata Gadowska
  3. Kacper Szelągiewicz
  4. Kasjan Wójcik

 

Klasa 3 b

  1. Julia Jeziorska
  2. Michał Kudliński
  3. Anna Kusiak
  4. Nikola Lipiec
  5. Maja Pocheć
  6. Wiktor Wójcik

 

Klasa 4

  1. Klara Dziekan
  2. Filip Kulczyński
  3. Oliwier Matysek
  4. Oliwia Wrona
  5. Maciej Jagiełło
  6. Romański Antoni

 

Klasa 5a

  1. Adam Dyk
  2. Nina Kosiarska
  3. Malwina Madejska
  4. Maja Serwicka
  5. Karolina Stępień
  6. Krzysztof Stępień

 

Klasa 5b

  1. Natalia Lipiec
  2. Aleksandra Orzeł
  3. Bartosz Pożoga

 

Klasa 6a

  1. Nadia Słomińska
  2. Igor Zieliński

 

Klasa 6 b

  1. Patrycja Sikorska
  2. Weronika Sikorska
  3. Nikola Wiącek
  4. Wiktoria Pocheć

 

Klasa 6c

  1. Patrycja Bernacka
  2. Karolina Rydzowska
  3. Amelia Zieja

 

Klasa 7

  1. Paweł Gała
  2. Adrian Mazur
  3. Antoni Dyk
  4. Mateusz Jabłczyk
  5. Patryk Pożoga

 

Klasa 8 b

  1. Kinga Latała
  2. Michał Tutka

 

  • dbali o nagłośnienie sali, obsługiwali sprzęt podczas uroczystości szkolnych:
  1. Bartosz Bidziński
  2. Jakub Kusiak

 

Serdecznie gratulujemy!!!

O autorze

Małgorzata Orczyk

Małgorzata Orczyk

Zespół Szkół w Chybicach

Brak komentarzy

Brak komentarzy!

W tej chwili nie ma jeszcze komentarzy, chcesz dodać teraz?

Napisz komentarz

Napisz komentarz

Harmonogram odbioru odpadów w 2020 roku

Pobierz harmonogramy na 2020 rok

Śledź nas na Facebooku!

Kalendarz

Czerwiec 2020
P W Ś C P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  

Polecane

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Gminy w PawłowieElektroniczna Skrzynka Podawcza - Pismo ogólne
Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w StarachowicachKomenda Powiatowa Policji w Starachowicach
e-świętokrzyskie System Informacji Przestrzennej Województwa Świętokrzyskiego
System Informacji Przestrzennej Województwa Świętokrzyskiego
Uporządkowanie gospodarki ściekowej w aglomeracji Pawłów
Dziennik UstawMonitor Polski
e-świętokrzyskie Rozbudowa Infrastruktury Informatycznej JSTKącik Przedsiębiorcy

Archiwum

Ostatnie komentarze

Szanowny Panie Wójcie, chciałabym zapytać czy wiadomo coś więcej na temat budowy drogi na planowanej...

Witam serdecznie. Droga Łomno Parcele w kierunku Brzezia jest drogą powiatową. Odcinek od Brzezia aż...

Witam serdecznie. Dane nie zostały przekazane, bowiem nie było ku temu podstawy prawnej. Pozdrawiam....

Logowanie