pawlow.pl

Aktualności

 Z ostatniej chwili
  • Świetlica w Tarczku otwarta 6 października zakończył się kilkumiesięczny remont świetlicy w Tarczku. W tym dniu społeczność Tarczka i okolicznych miejscowości spotkała się, aby dokonać aktu oficjalnego otwarcia świetlicy....
  • Umowa na remont drogi w Tarczku podpisana 10 października Wójt Gminy Pawłów Marek Wojtas przy kontrasygnacie skarbnika gminy Haliny Pocheć i w obecności Radnego Rady Gminy w Pawłowie Szymona Wojteczka podpisał umowę z Adrianem Cieślą właścicielem PRD...
  • Rusza realizacja obiektu kultury w Nieczulicach Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Pawłowie Maciej Bidziński przy kontrasygnacie głównej księgowej Anety Skrzeczyny oraz w obecności Radnego Nieczulic Leszka Kosiarskiego podpisał 18 września umowę z Grzegorzem...
  • Otwarte Strefy Aktywności powstaną w Pawłowie, Chybicach, Szerzawach i Łomnie 23 września Marek Wojtas, wójt gminy Pawłów podpisał umowę z Panią Sylwią Cichacką – właścicielką firmy EKO-CENTRUM z Sosnowca na realizację czterech Otwartych Stref Aktywności – w Pawłowie, Szerzawach, Łomne...
  • Gminne ćwiczenie obronne W dniu 25 września 2019r. w Urzędzie Gminy w Pawłowie przeprowadzono gminne ćwiczenie obronne pn. „Kierowanie osiąganiem wyższych stanów gotowości obronnej w sytuacji zagrożenia atakiem terrorystycznym”....

Otwarte Strefy Aktywności powstaną w Pawłowie, Chybicach, Szerzawach i Łomnie

Otwarte Strefy Aktywności powstaną w Pawłowie, Chybicach, Szerzawach i Łomnie
Wrzesień 26
12:45 2019

23 września Marek Wojtas, wójt gminy Pawłów podpisał umowę z Panią Sylwią Cichacką – właścicielką firmy EKO-CENTRUM z Sosnowca na realizację czterech Otwartych Stref Aktywności – w Pawłowie, Szerzawach, Łomne i Chybicach.

Otwarte Strefy Aktywności (OSA) to ogólnodostępne plenero­we miejsca sportu, rekreacji i od­poczynku dla całych rodzin. W ich skład wchodzą: urządzenia siłowni zewnętrznej oraz strefa relaksu i gier, a także zagospodarowanie zieleni. Mają one sprzyjać integra­cji społecznej i być skierowane do różnych grup wiekowych.

W skład Otwartych Stref Aktywności wchodzi:

  • 6 urządzeń siłowni zewnętrz­nej (elementy sportowe: prasa nożna; orbitek; twister – waha­dło; wyciąg górny wyciskanie siedząc; biegacz; drabinka + podciąg nóg)
  • stolik do gier typu szachy, war­caby
  • 4 ławki
  • kosze na śmieci

Zamówienie obejmuje ponadto budowę utwardzonych dojść oraz urządzenie zieleni.

Wartość zadania to kwota: 346 245 zł z czego 100 tys. zł pochodzi z Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej w ramach „Programu rozwoju małej infrastruktury sportowo rekreacyjnej o charakterze wielopokoleniowym Otwarte Strefy Aktywności (OSA) EDYCJA 2019”.

OSA Pawłów

Inwestycja polega na budowie Otwartej Strefy Aktywności wraz z niezbędnym wyposażeniem oraz utwardzonych dojść na działkach o nr ewid. 316/2 i 317/4 w miejsco­wości Pawłów (teren przy placu zabaw Publicznej Szkoły Podsta­wowej w Pawłowie). Powierzch­nia Otwartej Strefy Aktywności – 175,00m2.

OSA Szerzawy

Inwestycja polega na budowie Otwartej Strefy Aktywności wraz z niezbędnym wyposażeniem oraz utwardzonych dojść na działce o nr ewid. 697/5 w miejscowości Szerzawy (teren pomiędzy parkin­giem a boiskiem z nawierzchnią trawiastą). Powierzchnia Otwartej Strefy Aktywności – 164,00m2.

OSA Łomno

Inwestycja polega na budowie Otwartej Strefy Aktywności wraz z niezbędnym wyposażeniem oraz utwardzonych dojść na działce o nr ewid. 242 w miejscowości Łom­no (teren za Publiczną Szkołą Pod­stawową w Łomnie – obok boiska wielofunkcyjnego). Powierzch­nia Otwartej Strefy Aktywności – 140,00m2.

OSA Chybice

Inwestycja polega na budowie Otwartej Strefy Aktywności wraz z niezbędnym wyposażeniem oraz utwardzonych dojść na działce o nr ewid. 20/4 w miejscowości Chy­bice (teren po prawej stronie przy drodze prowadzącej do Publicznej Szkoły Podstawowej w Chybicach – obok obecnego placu zabaw). Powierzchnia Otwartej Strefy Ak­tywności – 186,00m2.

Czas realizacji określono na 15 października br.

O autorze

Piotr Maj

Piotr Maj

Kierownik Referatu Organizacyjnego, Urząd Gminy w Pawłowie, tel. 41 272 16 14 wew. 114

Brak komentarzy

Brak komentarzy!

W tej chwili nie ma jeszcze komentarzy, chcesz dodać teraz?

Napisz komentarz

Napisz komentarz

Śledź nas na Facebooku!

Harmonogram odbioru odpadów w 2019 roku

Pobierz harmonogramy na 2019 rok

Kalendarz

Październik 2019
P W Ś C P S N
« Wrz    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  

Polecane

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Gminy w PawłowieElektroniczna Skrzynka Podawcza - Pismo ogólne
Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w StarachowicachKomenda Powiatowa Policji w Starachowicach
e-świętokrzyskie System Informacji Przestrzennej Województwa Świętokrzyskiego
System Informacji Przestrzennej Województwa Świętokrzyskiego
Uporządkowanie gospodarki ściekowej w aglomeracji Pawłów
Dziennik UstawMonitor Polski
e-świętokrzyskie Rozbudowa Infrastruktury Informatycznej JSTKącik Przedsiębiorcy

Archiwum

Ostatnie komentarze

Witam Istnieje generalna zasada, że na wszelkie roboty w pasie drogowym musi być zgoda...

Witam Informuję, iż pas drogowy w miejscowości Jadowniki znajduje się na działce...

Witam serdecznie. Droga Pokrzywnica -Wymysłów została zgłoszona do remontu w ramach środków...

Logowanie