pawlow.pl

Aktualności

 Z ostatniej chwili
  • Informacja o kwalifikacji wojskowej w 2020 roku Wójt Gminy Pawłów informuje, że dla osób podlegających obowiązkowi stawienia się do kwalifikacji  wojskowej z terenu gminy Pawłów, Powiatowa Komisja Lekarska w Starachowicach (ul. Borkowskiego 4, 27-200 Starachowice, budynek Starostwa...
  • Dofinansowanie do sterylizacji psów i kotów w 2020 roku Wójt gminy Pawłów Marek Wojtas podpisał zarządzenie w sprawie ustalenia „Regulaminu dofinansowania do zabiegów sterylizacji lub kastracji psów i kotów na terenie gminy Pawłów w 2020 roku....
  • 28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy coraz bliżej! Zaczęło się „orkiestrowe granie” na terenie gminy Pawłów. Podczas tegorocznego Finału w sztabie działającym w Pawłowie będzie kwestowało 45 wolontariuszy. W każdej z 9 szkół zlokalizowanych na terenie gminy do...
  • Zagrożenia zimowe Zimowa aura niesie  ze sobą wiele zagrożeń. Ujemne temperatury, przenikliwy wiatr i duża wilgotność sprzyjają wychłodzeniu organizmu. Stanowi to realne zagrożenie szczególnie dla osób dotkniętych problemem bezdomności. Zdarza się jednak,...
  • Życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku Z okazji wyjątkowego wydarzenia narodzin Bożego Syna wszystkim przesyłamy życzenia wewnętrznego pokoju wypływającego ze wzajemnej miłości i szacunku. W Nowym Roku życzymy, by nikt nie musiałżyć w pośpiechu, ale zawsze...

Otwarte Strefy Aktywności powstaną w Pawłowie, Chybicach, Szerzawach i Łomnie

Otwarte Strefy Aktywności powstaną w Pawłowie, Chybicach, Szerzawach i Łomnie
26 września
12:45 2019

23 września Marek Wojtas, wójt gminy Pawłów podpisał umowę z Panią Sylwią Cichacką – właścicielką firmy EKO-CENTRUM z Sosnowca na realizację czterech Otwartych Stref Aktywności – w Pawłowie, Szerzawach, Łomne i Chybicach.

Otwarte Strefy Aktywności (OSA) to ogólnodostępne plenero­we miejsca sportu, rekreacji i od­poczynku dla całych rodzin. W ich skład wchodzą: urządzenia siłowni zewnętrznej oraz strefa relaksu i gier, a także zagospodarowanie zieleni. Mają one sprzyjać integra­cji społecznej i być skierowane do różnych grup wiekowych.

W skład Otwartych Stref Aktywności wchodzi:

  • 6 urządzeń siłowni zewnętrz­nej (elementy sportowe: prasa nożna; orbitek; twister – waha­dło; wyciąg górny wyciskanie siedząc; biegacz; drabinka + podciąg nóg)
  • stolik do gier typu szachy, war­caby
  • 4 ławki
  • kosze na śmieci

Zamówienie obejmuje ponadto budowę utwardzonych dojść oraz urządzenie zieleni.

Wartość zadania to kwota: 346 245 zł z czego 100 tys. zł pochodzi z Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej w ramach „Programu rozwoju małej infrastruktury sportowo rekreacyjnej o charakterze wielopokoleniowym Otwarte Strefy Aktywności (OSA) EDYCJA 2019”.

OSA Pawłów

Inwestycja polega na budowie Otwartej Strefy Aktywności wraz z niezbędnym wyposażeniem oraz utwardzonych dojść na działkach o nr ewid. 316/2 i 317/4 w miejsco­wości Pawłów (teren przy placu zabaw Publicznej Szkoły Podsta­wowej w Pawłowie). Powierzch­nia Otwartej Strefy Aktywności – 175,00m2.

OSA Szerzawy

Inwestycja polega na budowie Otwartej Strefy Aktywności wraz z niezbędnym wyposażeniem oraz utwardzonych dojść na działce o nr ewid. 697/5 w miejscowości Szerzawy (teren pomiędzy parkin­giem a boiskiem z nawierzchnią trawiastą). Powierzchnia Otwartej Strefy Aktywności – 164,00m2.

OSA Łomno

Inwestycja polega na budowie Otwartej Strefy Aktywności wraz z niezbędnym wyposażeniem oraz utwardzonych dojść na działce o nr ewid. 242 w miejscowości Łom­no (teren za Publiczną Szkołą Pod­stawową w Łomnie – obok boiska wielofunkcyjnego). Powierzch­nia Otwartej Strefy Aktywności – 140,00m2.

OSA Chybice

Inwestycja polega na budowie Otwartej Strefy Aktywności wraz z niezbędnym wyposażeniem oraz utwardzonych dojść na działce o nr ewid. 20/4 w miejscowości Chy­bice (teren po prawej stronie przy drodze prowadzącej do Publicznej Szkoły Podstawowej w Chybicach – obok obecnego placu zabaw). Powierzchnia Otwartej Strefy Ak­tywności – 186,00m2.

Czas realizacji określono na 15 października br.

O autorze

Piotr Maj

Piotr Maj

Kierownik Referatu Organizacyjnego, Urząd Gminy w Pawłowie, tel. 41 272 16 14 wew. 114

Brak komentarzy

Brak komentarzy!

W tej chwili nie ma jeszcze komentarzy, chcesz dodać teraz?

Napisz komentarz

Napisz komentarz

Harmonogram odbioru odpadów w 2020 roku

Pobierz harmonogramy na 2020 rok

Śledź nas na Facebooku!

Kalendarz

Styczeń 2020
P W Ś C P S N
« Gru    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Polecane

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Gminy w PawłowieElektroniczna Skrzynka Podawcza - Pismo ogólne
Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w StarachowicachKomenda Powiatowa Policji w Starachowicach
e-świętokrzyskie System Informacji Przestrzennej Województwa Świętokrzyskiego
System Informacji Przestrzennej Województwa Świętokrzyskiego
Uporządkowanie gospodarki ściekowej w aglomeracji Pawłów
Dziennik UstawMonitor Polski
e-świętokrzyskie Rozbudowa Infrastruktury Informatycznej JSTKącik Przedsiębiorcy

Archiwum

Ostatnie komentarze

Witam Panie Wojcie Prosimy o przekazanie dalej aby ktoś zajął się wołaniem drogi od szkoły...

Dzień dobry Panie Wojcie Kiedy w Jadownikach Działkach będzie wykonane pobocze i rowy? Prosimy już...

Panie Wojcie Czy uda się w Jadownikach wykonać kanalizację? Czy przelicznik zmienił się w tym...

Logowanie