pawlow.pl | Oficjalna strona internetowa Gminy Pawłów

Aktualności

 Z ostatniej chwili
  • Wniosek o zwrot podatku akcyzowego (luty 2022) Od 1 do 28 lutego rolnicy, którzy chcą odzyskać część pieniędzy wydanych na olej napędowy wykorzystywany do produkcji rolnej mogą złożyć w Urzędzie Gminy w Pawłowie wniosek o zwrot podatku......
  • Stopień alarmowy ALFA-CRP na terenie całego kraju Premier Mateusz Morawiecki podpisał zarządzenie wprowadzające pierwszy stopień alarmowy ALFA-CRP, dotyczący cyberprzestrzeni, na obszarze całego kraju. Stopień alarmowy obowiązuje od wtorku 18 stycznia (od godz. 23:59) do niedzieli 23 stycznia......
  • Nabór wniosków na usuwanie wyrobów zawierających azbest w 2022 roku Wójt Gminy Pawłów informuje mieszkańców Gminy Pawłów, że w roku 2022 na terenie Gminy planowana jest  realizacja programu usuwania wyrobów zawierających azbest....
  • Zagrożenia zimowe Zimowa aura niesie  ze sobą wiele zagrożeń. Ujemne temperatury, przenikliwy wiatr i duża wilgotność sprzyjają wychłodzeniu organizmu. Stanowi to realne zagrożenie szczególnie dla osób dotkniętych problemem bezdomności. Zdarza się jednak,......
  • Życzenia noworoczne Z okazji nadchodzącego Nowego 2022 Roku, składamy Państwu najserdeczniejsze życzenia zdrowia, ciepła i miłości w rodzinach, wszelkiej pomyślności, spełnienia marzeń, wielu sukcesów, satysfakcji i optymizmu oraz realizacji osobistych zamierzeń. Wszystkim......

Od 20 grudnia do 9 stycznia zajęcia w szkołach w systemie zdalnym

Od 20 grudnia do 9 stycznia zajęcia w szkołach w systemie zdalnym
15 grudnia
13:16 2021

Szanowni Państwo, na podstawie Rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki z dnia 13 grudnia 2021 r. w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 informuję, że od 20 grudnia 2021 r. do 9 stycznia 2022 r. uczniowie klas I-VIII przechodzą na naukę zdalną.

Oddziały przedszkolne pracują bez zmian w trybie stacjonarnym zgodnie z obowiązującym planem lekcji.

Opieka świetlicowa będzie zapewniona wychowankom oddziałów przedszkolnych oraz uczniom klas I-III na wniosek rodziców. Zainteresowanych rodziców proszę o złożenie wniosku w formie papierowej lub elektronicznej na adres szkoły chybiceszkola@interia.pl lub osobiście do dnia 17.12.2021 r. Szkoła umożliwi uczniom klas I-III objętych opieką świetlicową, realizację zajęć edukacyjnych z wykorzystaniem metod i technik na odległość.

Dowozy będą się odbywały zgodnie z harmonogramem.

Żywienie dla wychowanków i uczniów przebywających w tym okresie w szkole będzie odbywało się na dotychczasowych zasadach.

Zajęcia specjalistyczne dla dzieci z orzeczeniami o potrzebie kształcenia specjalnego będą realizowane na terenie szkoły w bezpośrednim kontakcie ucznia z osobą prowadzącą te zajęcia.

Szkoła umożliwi uczniom klas VIII konsultacje indywidualne lub grupowe z nauczycielem prowadzącym zajęcia edukacyjne z przedmiotów, z których przystępuje do egzaminu ósmoklasisty.

Na terenie szkoły będą mogły odbywać się konsultacje dla uczniów przygotowujących się do II etapów konkursów kuratoryjnych.

Bardzo proszę pamiętać o zasadach i obostrzeniach, które obowiązują w szkole i zachowaniu reżimu sanitarnego podczas pobytu w placówce.

Nie zmienia się termin zimowej przerwy świątecznej zaplanowanej na okres od 23 do 31 grudnia 2021 r. Oznacza to, że przez 3 dni poprzedzające święta, od 20 do 22 grudnia, a także w okresie po świętach– co do zasady 4 dni robocze (3- 5 i 7 stycznia)– nauka będzie odbywała się w sposób zdalny.

Po 9 stycznia 2022 r. nastąpi powrót do stacjonarnego nauczania.

Z poważaniem

Dariusz Linek

Dyrektor Szkoły Podstawowej w Chybicach

 

Wyszukaj w serwisie

Harmonogram odbioru odpadów

Pobierz harmonogram na 2020 rok

Śledź nas na Facebooku!

Kalendarz

styczeń 2022
P W Ś C P S N
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  

Polecane

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Gminy w PawłowieElektroniczna Skrzynka Podawcza - Pismo ogólne
Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w StarachowicachKomenda Powiatowa Policji w Starachowicach
e-świętokrzyskie System Informacji Przestrzennej Województwa Świętokrzyskiego
System Informacji Przestrzennej Województwa Świętokrzyskiego
Uporządkowanie gospodarki ściekowej w aglomeracji Pawłów
Dziennik UstawMonitor Polski
e-świętokrzyskie Rozbudowa Infrastruktury Informatycznej JSTKącik Przedsiębiorcy

Ostatnie komentarze

Panie Wójcie, proszę o sprawdzenie oświetlenia w całej gminie, bo nie tylko w tym miejscu...

Witam serdecznie. Dziękuję za zgłoszenie. Po Nowym Roku dokonamy przeglądu oświetlenia we wskazanym przez Pana...

Mam prośbę aby ktoś sie zainteresował oświetleniem ulicznym. Ostatnio jechałem przez Jawór, Wagony i w...

Logowanie