pawlow.pl | Oficjalna strona internetowa Gminy Pawłów

Aktualności

 Z ostatniej chwili
  • Chyba, Sławomir i Myslovitz wystąpią na XXII Dniach Pawłowa (2022) Kabaret Chyba, Sławomir i zespół Myslovitz wystąpią na tegorocznych, XXII Dniach Pawłowa, które odbędą się na terenie za Halą Sportową w Pawłowie w dniu 7 sierpnia....
  • Absolutorium dla wójta za 2021 rok 23 czerwca Rada Gminy w Pawłowie pozytywnie oceniła pracę Marka Wojtasa na stanowisku Wójta Gminy Pawłów jednogłośnie udzielając mu wotum zaufania i absolutorium za rok 2021 r....
  • V Wojewódzki Bieg Szerzawski (relacja, wyniki, zdjęcia) Ponad 200 biegaczy rywalizowało w niedzielę, 5 czerwca, w V edycji Wojewódzkiego Biegu Szerzawskiego. Cudowna pogoda oraz wysoki poziom organizacji sprawił, iż wydarzenie możemy zaliczyć do bardzo udanych. Organizatorami tegorocznego......
  • Bezpłatna sieć WiFi4EU w Gminie Pawłów Od 25 maja mieszkańcy gminy Pawłów mogą korzystać z bezpłatnego dostępu do Internetu w dziewięciu lokalizacjach użyteczności publicznej....
  • Plan Zrównoważonej Mobilności Miejskiej – Ankieta Rozpoczęliśmy pracę nad opracowaniem Strategii Terytorialnej Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych Miejskiego Obszaru Funkcjonalnego Miasta Północy oraz Planu Zrównoważonej Mobilności Miejskiej Miejskiego Obszaru Funkcjonalnego Miasta Północy. Dokumenty powstają w ramach wspólnego Porozumienia......

Nasze osiągnięcia

Nasze osiągnięcia
27 czerwca
11:49 2022

Osiągnięcia uczniów Publicznej Szkoły Podstawowej Lucyny i Mieczysława Ambrożów w Szerzawach

w roku szkolnym 2021/2022

Osiągnięcia w nauce

Średnie klas

  1. Klasa V A – 4,59
  2. Klasa IV B – 4,45

Klasa VI – 4,45

  1. Klasa IV A – 4,44
  2. Klasa V B – 4,38
  3. Klasa VII B – 4,33
  4. Klasa VIII B – 3,83
  5. Klasa VIII A – 3, 74
  6. Klasa VII A – 3,69

 

Najlepsi uczniowie

Klasa I

Urszula Koprowska
Ewa Latała
Alicja Sławek
Liliana Mazur
Eliza Sala
Iga Makowska
Gabriela Kozłowska
Marika Klamczyńska
Jakub Ignacak
Maja Bugajska
Robert Nowak
Hanna Jasztal
Inga Latała
Sylwia Lorek
Lena Bado
Przemysław Dąbrowski

 

Klasa II

Ada Kowalska,

Jakub Mergalski

Maria Garbacz

Aleksandra Borkowska

Jakub Latała

Wojciech Jeziorski

Jakub Gwardyś

Patryk Pepaś (Brzezie)

Michał Bugajski

 

Klasa III

Nikodem Bicz

Antoni Dudzic

Alan Dyk

Zofia Garbacz

Igor Klamczyński

Piotr Nowak

Wiktoria Nowak

Nikola Pożoga

Wiktor Rachtan

Patrycja Żelazna

 

Klasa IV A

Julia Zychowicz –  śr. 5,36
Zuzanna Witkowska –  śr. 5,18
Kuba Bugajski – śr. 5,00
Irmina Gałek –  śr. 4,91
Wojciech Majewski –  śr. 4,82

 

Klasa IV B

Marta Kalinowska –  śr. 5,55
Eliza Makowska –  śr. 5,45
Kacper Pocheć –  śr. 5,18
Gabriela Kowalska –  śr. 5,09
Julia Nowak –  śr. 4,91
Magdalena Gwardyś –  śr. 4,91
Martyna Skrzeczyna –  śr. 4,82
Bartosz Spadło –  śr. 4,82

 

Klasa V A

Patryk Dachowski –  śr. 5.58

Julia Kozłowska –  śr. 5,33

Zuzanna Lipa-  śr. 5.17

Marlena Białek –  śr. 5,17

Dominika Dąbrowska –  śr. 5,17

Jakub Gwardyś –  śr. 5.17

Wojciech  Klamczyński –  śr. 5.17

Wiktoria  Latała –  śr.  5,08

Maja Porębska –  śr.  5,00

Julia Mergalska –  śr.  5,00

 

Klasa V B

Filip Wojteczek – śr. 5,75

Ksawery Orczyk – śr. 5,17

Anna Lorek  – śr. 5,00

Ewa Libuda – śr. 4,83

Kacper Borowiec – śr. 4,75

Kacper Pożoga – śr. 4,75

Natalia Rybka – śr. 4,75

 

 

Klasa VI 

Lena Ulińska  – śr.5,58

Jakub Żur – śr. 5,58

Filip Magiera – śr 5,50

Yulia Hryshenko – śr. 5,09

Oskar Wajda – śr. 5,08

Maria Kowalik – śr. 5,00

Filip Gałek – śr. 4,83

Emilia Ponikowska – śr. 4,75

 

Klasa VII A

Anna Sokalska –  śr. 5.50

Weronika Niedziela –  śr. 4,93

Kinga Miśkiewicz –  śr. 4,79

 

Klasa VII B

Magdalena Kalisz – śr. 6,00

Izabela Nieckula – śr. 6,00

Maja Jarosz – śr. 5,79

Patrycja Topolsk a– śr. 5,50

Amelia Witkowska – śr. 5,36

Róża Kalisz – śr. 4,93

Luiza Jagiełlo – śr. 4,86

 

Klasa VIII A

Jakub Milanowski – śr. 4,78

 

 Klasa VIII B  

Blażej Rydzowski – śr. 5,17

Zuzanna Owsianik – śr. 5,00

Wiktoria Wójcicka – śr. 4,94

Natalia Kowalska  – śr. 4,78

 

100% frekwencja

Wiktor Pyrzyński kl. 0B

Urszula Koprowska kl. I

Karolina Matysek kl. II

 

Konkursy przedmiotowe

Mateusz Jasiński

Laureat IV Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego dla szkół podstawowych województwa świętokrzyskiego

II miejsce w XVI Powiatowym Konkursie Języka Niemieckiego W świat z niemieckim

I miejsce w VIII Gminnym Konkursie Języka Niemieckiego

Magdalena Kalisz

Finalistka III Wojewódzkiego Konkursu z Biologii

Udział w  II etapie III Wojewódzkiego Konkursu z Języka Polskiego

 

Maja Jarosz

Udział w  II etapie III Wojewódzkiego Konkursu z Języka Polskiego

 

Ogólnopolski Konkurs Historyczny „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1531-1683. Od Obertyna do Wiednia”

Róża Kalisz –  udział w II etapie

 

Ogólnopolski Konkurs Mitologiczny

Jakub Gwardyś  kl. V A – IX miejsce

 

Ogólnopolski Konkurs  Informatyczno-Matematyczny ” Instalogik” dla uczniów klas 4-8 szkoły podstawowej

Oskar Wajda – II miejsce – najlepszy wynik w województwie świętokrzyskim

Filip Magiera   – III miejsce – drugi wynik w województwie świętokrzyskim

Jakub Milanowski –  III miejsce – drugi wynik w województwie świętokrzyskim

Dawid Milanowski –  III miejsce – drugi wynik w województwie świętokrzyskim

Patryk Dachowski – III etap

Jakub Żur – II etap

 

Powiatowy konkurs literacki „ Jacy są młodzi?” organizowanym przez Społeczną Szkołę Podstawową STO w Starachowicach;

Anna Sokalska – wyróżnienie

 

II Gminny Konkurs Znajomości Lektur Szkolnych „Lekturowy Omnibus”

Lena Ulińska– I miejsce

Jakub Żur – III miejsce

 

III gminny konkurs ekologiczny „Ekologię znamy i o środowisko dbamy”

Maja Jarosz – wyróżnienie

 

II Gminny Konkurs Przyrodniczo – Ekologiczny dla uczniów klas IV-V

Jakub Gwardyś – II miejsce

 

Gminny Konkurs Języka Angielskiego „Young masters in English”

Eliza Makowska– III miejsce

Nikodem Bicz – wyróżnienie

 

II Gminny Konkurs Przyrodniczy dla klas młodszych „To i owo o przyrodzie”

Ada Kowalska i Wojciech Magiera – III miejsce

 

Konkursy Plastyczne

XII Edycja Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla Dzieci „Bezpiecznie na wsi mamy, bo ryzyko upadków znamy”.

Jakub Gwardyś (kl.II) – III miejsce na szczeblu powiatowym

 

Konkurs Plastyczny” Rok bez smogu w Górach Świętokrzyskich” zorganizowanego przez Związek Gmin Gór Świętokrzyskich

Małgorzata Spadło – II miejsce w kategorii : klasy V-VII.
Julia Nowak – III miejsce w kategorii : klasy 0-IV.

 

II Gminny Konkurs Plastyczny zatytułowanym: Z moich rodzinnych stron – zabytki zapomniane, warte ocalenia organizowanym przez Publiczną Szkołę podstawową im. Wandy Pomianowskiej w Radkowicach.
Małgorzata Spadło – II miejsce

 

Gminny Konkurs Plastyczny „Moja eko – kartka bożonarodzeniowa” zorganizowany przez Przedsiębiorstwo Handlowo- Usługowe ,,Zieliński” Zbigniew Zieliński,

Julia Kozłowska – wyróżnienie

 

Gminny Konkurs Plastyczno – Techniczny „Eko – zabawka”:

Emilia Bado – grupa 0 „d”   I miejsce  grupa 3 latków

Małgorzata Wrzesień – grupa 0 „b”   I miejsce  grupa 6 latków

 

V Gminny Festiwal Talentów Przedszkolnych „Najpiękniejsza palma wielkanocna”

Antonina Dyk – grupa 0 „b”   I miejsce  grupa 6 latków

Maria Jasztal – grupa 0 „a” ”   III  miejsce  grupa 5 latków

 

Zawody Sportowe

V Wojewódzki Bieg Szerzawski

Igor Nowak – I miejsce w kategorii chłopców kl. 0-2 na dystansie 300 metrów

Alicja Sławek – III miejsce w kategorii dziewcząt  kl. 0-2 na dystansie 300 metrów

 

Finał Świętokrzyskich Igrzysk Dzieci w Indywidualnych Zawodach Lekkoatletycznych

Róża Kalisz –  V miejsce w województwie w skoku w dal

 

Finał Świętokrzyskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Indywidualnych Zawodach Lekkoatletycznych

Piotr Pajdo, Kacper Matysek, Jakub Milanowski , Jakub Żelazny  –  III miejsce w województwie w biegu sztafetowym   4 x 100m

 

Finał Świętokrzyskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Sztafetowych Biegach Przełajowych

X miejsce w województwie chłopców rocznik 2007-2008

XVII miejsce w województwie dziewcząt rocznik 2009-2010

 

Finał Wojewódzki Świętokrzyskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Szachach

Izabela Nieckula, Magdalena Kalisz, Marlena Białek  –  I miejsce w województwie dziewczęta rocznik 2009-2010

Jakub Żur, Oskar Wajda, Filip Gałek – I miejsce w województwie chłopców rocznik 2009-2010

Aleksandra Żłobecka, Maja Jarosz, Roksana Dyk – II miejsce w województwie dziewczęta rocznik 2007-2008

 

Indywidualne  gminne zawody w czwórboju lekkoatletycznym

II miejsce dziewcząt

Róża Kalisz   – I miejsce w gminie indywidualnie  w czwórboju lekkoatletycznym

I miejsce w rzucie piłeczką palantową

II miejsce w skoku w dal

II miejsce w biegu na dystansie 60 m

 

Amelia Witkowska II miejsce w gminie indywidualnie  w czwórboju lekkoatletycznym

I miejsce w skoku w dal

I miejsce w biegu na dystansie 60 m

 

II miejsce chłopców

Piotr Sadło –  I miejsce w skoku w dal

 

Indywidualne  gminne zawody w trójboju lekkoatletycznym

I miejsce dziewcząt kl. IV  w trójboju lekkoatletycznym

Agata Gawęcka – I miejsce w skoku w dal

 

Gminne Zawody w Drużynowym Tenisie Stołowym

Marta Pokrzywka, Zuzanna Owsianik, Natalia Kowalska  –  I miejsce

 

Gminne Zawody w Sztafetowych Biegach Przełajowych

II miejsce dziewcząt rocznik 2009-2010

II miejsce chłopców rocznik 2007-2008

III miejsce dziewcząt rocznik 2007-2008

 

Gminne zawody w koszykówce  

II miejsce chłopców rocznik 2007- 2008

III  miejsce dziewcząt  rocznik 2007- 2008

 

Gminne zawody w piłce ręcznej

II miejsce dziewcząt rocznik 2007- 2008

III  miejsce chłopców  rocznik 2007- 2008

 

Gminne zawody w mini piłce nożnej
II miejsce dziewcząt rocznik 2009-2010

II miejsce chłopców rocznik 2009-2010

 

Gminne Zawody w mini koszykówce

II miejsce chłopców rocznik 2009-2010

III miejsce dziewcząt rocznik 2009-2010

 

Gminne Zawody w mini piłce ręcznej

II miejsce chłopców rocznik 2010

 

 

Opracowanie: Renata Łygan

 

 

Przetłumacz stronę

EnglishPolishUkrainian

Wyszukaj w serwisie

Harmonogram odbioru odpadów

Pobierz harmonogram na 2020 rok

Śledź nas na Facebooku!

Kalendarz

sierpień 2022
P W Ś C P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Polecane

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Gminy w PawłowieElektroniczna Skrzynka Podawcza - Pismo ogólne
Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w StarachowicachKomenda Powiatowa Policji w Starachowicach
e-świętokrzyskie System Informacji Przestrzennej Województwa Świętokrzyskiego
System Informacji Przestrzennej Województwa Świętokrzyskiego
Uporządkowanie gospodarki ściekowej w aglomeracji Pawłów
Dziennik UstawMonitor Polski
e-świętokrzyskie Rozbudowa Infrastruktury Informatycznej JSTKącik Przedsiębiorcy

Ostatnie komentarze

Szanowny Panie Wójcie , dwa pytania związane z gospodarką wodną w naszej gminie : 1)...

Witam serdecznie. Umowa na budowę sali gimnastycznej w Jadownikach już została podpisana. Zadanie w ramach...

Witam serdecznie. Jak już pisałem w poprzednim poście gmina będzie się ubiegać o tworzenie dodatkowych...

Logowanie