Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej
Poniedziałek, 20 maja 2024
Imieniny: Aleksander, Bernardyn, Bazyli
pochmurno
12°C

Udział uczniów w konkursie matematycznym dla klas IV-VI

10 maja 2024 r. trzech uczniów Publicznej Szkoły Podstawowej im. Wandy Pomianowskiej w Radkowicach wzięło udział w III. Gminnym Konkursie Matematycznym  „I TY MOŻESZ ZOSTAĆ PITAGORASEM”, który odbył się w Publicznej Szkole Podstawowej  im. mjr. Jana Piwnika „Ponurego” w Rzepinie.  Celem konkursu było m.in. popularyzowanie wiedzy i umiejętności matematycznych wśród uczniów klasa IV-VI.
Do konkursu przystąpiło 23 uczniów ze szkół podstawowych naszej gminy.
W kategorii  klas czwartych najlepszy okazał się i zajął I miejsce Franciszek Surowiec z naszej szkoły, a w kategorii klas szóstych II miejsce  w gminie zdobył  Jakub Lasek. Do w/w konkursu przystąpiła jeszcze  Aleksandra Szymczyk z klasy V., która w tym razem znalazła się poza podium, ale i tak gratulujemy jej znalezienia się w gronie najlepszym matematyków naszej gminy. Do konkursu uczniów przygotowywała  p. Mariola Lichocka. 
Gratulujemy całej trójce i życzymy dalszych sukcesów.  

Opracowanie: Mariola Lichocka

Galeria zdjęć

p00001 p00002 p00003 p00004
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.