Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej
Środa, 24 lipca 2024
Imieniny: Kinga, Krystyna, Olga
pochmurno
29°C

Kreatywne Dni Nietypowe - PSP Łomno

Każdy dzień spędzony w przedszkolu dostarcza naszym dzieciom mnóstwo wrażeń i atrakcji. Urozmaiceniem oraz ciekawą formą nauki o otaczającym nas świecie jest obchodzenie i celebrowanie świąt oraz dni nietypowych przez naszych przedszkolaków.  Nasza szkoła wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom realizuje  projekt edukacyjny, w którym poprzez realizację poszczególnych zadań , dzieci uczestniczą w wydarzeniach takich jak dzień chleba, dzień kropki, dzień puzzli, dzień postaci z bajek, dzień jabłka, dzień popcornu i wiele innych. Taka forma prowadzonych zajęć zachęca najmłodszych do efektywnego uczestniczenia w zajęciach oraz poszerza wiedzę i umiejętności przedszkolaków przy okazji będąc formą świetnej zabawy.

Galeria zdjęć

Kreatywne Dni Nietypowe - PSP Łomno 36 Kreatywne Dni Nietypowe - PSP Łomno 35 Kreatywne Dni Nietypowe - PSP Łomno 34 Kreatywne Dni Nietypowe - PSP Łomno 33 Kreatywne Dni Nietypowe - PSP Łomno 32 Kreatywne Dni Nietypowe - PSP Łomno 31 Kreatywne Dni Nietypowe - PSP Łomno 30 Kreatywne Dni Nietypowe - PSP Łomno 29 Kreatywne Dni Nietypowe - PSP Łomno 28 Kreatywne Dni Nietypowe - PSP Łomno 27 Kreatywne Dni Nietypowe - PSP Łomno 26 Kreatywne Dni Nietypowe - PSP Łomno 25 Kreatywne Dni Nietypowe - PSP Łomno 24 Kreatywne Dni Nietypowe - PSP Łomno 23 Kreatywne Dni Nietypowe - PSP Łomno 22 Kreatywne Dni Nietypowe - PSP Łomno 21 Kreatywne Dni Nietypowe - PSP Łomno 20 Kreatywne Dni Nietypowe - PSP Łomno 19 Kreatywne Dni Nietypowe - PSP Łomno 18 Kreatywne Dni Nietypowe - PSP Łomno 17 Kreatywne Dni Nietypowe - PSP Łomno 16 Kreatywne Dni Nietypowe - PSP Łomno 15 Kreatywne Dni Nietypowe - PSP Łomno 14 Kreatywne Dni Nietypowe - PSP Łomno 13 Kreatywne Dni Nietypowe - PSP Łomno 12 Kreatywne Dni Nietypowe - PSP Łomno 11 Kreatywne Dni Nietypowe - PSP Łomno 10 Kreatywne Dni Nietypowe - PSP Łomno 9 Kreatywne Dni Nietypowe - PSP Łomno 8 Kreatywne Dni Nietypowe - PSP Łomno 7 Kreatywne Dni Nietypowe - PSP Łomno 6 Kreatywne Dni Nietypowe - PSP Łomno 5 Kreatywne Dni Nietypowe - PSP Łomno 4 Kreatywne Dni Nietypowe - PSP Łomno 3 Kreatywne Dni Nietypowe - PSP Łomno 2 Kreatywne Dni Nietypowe - PSP Łomno 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.