pawlow.pl | Oficjalna strona internetowa Gminy Pawłów

Klub Dziecięcy w Jadownikach

Likwidacja Klubu Dziecięcego w Jadownikach

Likwidacja Klubu Dziecięcego w Jadownikach

Uchwałą nr XXIV/242/20 Rady Gminy  w Pawłowie z dnia 29 grudnia 2020 r. ulega likwidacji gminna jednostka budżetowa Klub Dziecięcy w Gminie Pawłów z siedzibą w Jadownikach, Jadowniki 49, 27 – 225 Pawłów.

Wznowienie działalności Klubu Dziecięcego

Wznowienie działalności Klubu Dziecięcego

Dyrektor Klubu Dziecięcego w Gminie Pawłów z siedzibą Jadowniki 49  informuję, że  związku z decyzją o otwarciu wszystkich form oddziałów opiekuńczych dla dzieci od 6 maja bieżącego roku  klub dziecięcy wznawia swoją działalność. Opieka odbywa się w godz. od 6.30  do 15.30.  z uwzględnieniu wytycznych Głównego Inspektora Sanitarnego i Ministra…

Czasowe ograniczenie funkcjonowania form opieki nad dziećmi w wieku do lat 3

Czasowe ograniczenie funkcjonowania form opieki nad dziećmi w wieku do lat 3

Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej wydał 10 kwietnia 2020r. rozporządzenie  w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania form opieki nad dziećmi w wieku do lat 3 w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19   w okresie od dnia 11 kwietnia 2020 r. do dnia 26 kwietnia 2020 r. 

Życzenia Wielkanocne

Życzenia Wielkanocne

Zamknięcie placówek edukacyjnych (żłobków i klubów dziecięcych)

Zamknięcie placówek edukacyjnych (żłobków i klubów dziecięcych)

Wojewoda Świętokrzyski wydał polecenie w sprawie zamknięcia placówek edukacyjnych tj. żłobków i klubów dziecięcych  w związku z epidemią COVID-19  w okresie od dnia 26 marca 2020r. do dnia 10 kwietnia 2020r. Z uwagi na potencjalną możliwość rozprzestrzeniania się koronowirusa SARS-CoV-2 przedmiotowe polecenie ma znaczenie profilaktyczne i służy ochronie zdrowia dzieci…

Informacje dla rodziców Klubu Dziecięcego

Informacje dla rodziców Klubu Dziecięcego   Ze względu na bezpieczeństwo zdrowotne: – od dnia 12 marca  2020 r. do dnia 25 marca 2020 r. opieka na dziećmi tymczasowo zawieszone. Informujemy, że przysługuje Państwu zasiłek opiekuńczy do 14 dni. Szczegółowe informacje znajdują się  na stronie internetowej ZUS; Należy przekazać  osobom, które będą…

Walentynki w Klubiku

Walentynki w Klubiku

W naszym Klubiku  Dziecięcym 14 lutego minął w walentynkowym klimacie. Maluchy z małą pomocą opiekunek przygotowały pięknie serduszka, którymi ozdobiły salę. Nie zabrakło również wesołych  zabaw, tańców z balonami w kształcie serc, jak również pamiątkowego zdjęcia z „walentynkowej fotobudki”. Na koniec  zabaw słodka niespodzianka -serduszkowe ciasteczka! Fotogaleria:

Dzień Babci i Dziadka w Klubiku

Dzień Babci i Dziadka w Klubiku

„Babcia z dziadkiem dziś świętują, wszystkie dzieci więc pracują. Zetrą kurze w każdym kątku, przypilnują dziś porządku. W kuchni błyszczą już talerze, wnusia babci bluzkę pierze. Wnusio już podaje kapcie, bardzo Kocha swoja babcię. Dzisiaj wszystkie smutki precz! Święto Dziadków ważna rzecz!” Maluchy z Klubu Dziecięcego pamiętają o swoich najukochańszych…

Świąteczne bombki

Świąteczne bombki

Święta Bożego Narodzenia to piękny i niepowtarzalny czas. To chwila, na którą z utęsknieniem czekają nie tylko dzieci, ale i dorośli. W Naszym Klubiku zrobiło się świątecznie. Maluchy wraz z opiekunkami wykonały świąteczne ozdoby. Z ogromną radością i zapałem ozdabiały papierowe bombki za pomocą kolorowych elementów dekoracyjnych. Dzieci wykazały się…

Mikołaj u maluchów

Mikołaj u maluchów

Szóstego grudnia – jak dobrze wiecie, Święty Mikołaj chodzi po świecie. Dźwiga swój worek niezmordowanie. I każde dziecko prezent dostanie. Święty Mikołaj mimo braku śniegu dotarł do Klubu Dziecięcego, towarzyszyli mu jego pomocnicy. Maluchy czekały na niego z niecierpliwością.  Podczas oczekiwania przygotowały portret Mikołaja. Dla niektórych maluszków spotkanie z tak…

Wyszukaj w serwisie

Harmonogram odbioru odpadów

Pobierz harmonogram na 2020 rok

Śledź nas na Facebooku!

Kalendarz

Październik 2021
P W Ś C P S N
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Polecane

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Gminy w PawłowieElektroniczna Skrzynka Podawcza - Pismo ogólne
Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w StarachowicachKomenda Powiatowa Policji w Starachowicach
e-świętokrzyskie System Informacji Przestrzennej Województwa Świętokrzyskiego
System Informacji Przestrzennej Województwa Świętokrzyskiego
Uporządkowanie gospodarki ściekowej w aglomeracji Pawłów
Dziennik UstawMonitor Polski
e-świętokrzyskie Rozbudowa Infrastruktury Informatycznej JSTKącik Przedsiębiorcy

Ostatnie komentarze

Witam serdecznie. W przedmiotowej sprawie proszę o kontakt z Referatem Inwestycji, Gospodarki Komunalnej i Planowania...

Witam serdecznie. Montaż oświetlenia ulicznego na odcinku od Dąbrowy do Kalkowa planowany jest na przyszły...

Witam serdecznie. Obowiązek utrzymania w czystości chodnika przylegającego do posesji ciąży na właścicielu posesji. Jednak...

Logowanie