Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej
Środa, 12 czerwca 2024
Imieniny: Janina, Jan, Onufry
pochmurno
15°C

Dzień Pustej Klasy w naszej szkole

Dzień Pustej Klasy tradycyjnie obchodzony jest w czerwcu; w 2024 roku to święto wypadło 7 czerwca. To wydarzenie organizowane corocznie przez Ośrodek Działań Ekologicznych „Źródła” w Łodzi. Ten dzień to idealna okazja, by zachęcić uczniów do dostrzegania piękna przyrody i spędzania czasu na świeżym powietrzu. Nasza szkoła wzięła udział w tym wydarzeniu z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego i wszyscy uczniowie świetnie spędzili czas na świeżym powietrzu.

Dzień Pustej Klasy jest międzynarodową inicjatywą, która ma ona na celu zachęcenie nauczycieli, żeby tego dnia wraz ze swoimi uczniami spędzili lekcje poza budynkiem szkoły. Dzień Pustej Klasy ma zainspirować uczniów oraz nauczycieli do nauki i zabawy na świeżym powietrzu, częstszego spędzania czasu wśród przyrody, a także przypomnieć, jak ważne i dobre jest przebywanie na łonie natury.
W naszej szkole uczniowie uczestniczyli w zajęciach poza murami szkoły. Wszyscy mieli możliwość wziąć udział w różnorodnych ćwiczeniach i zabawach integrujących grupy. Uczniowie powtarzali i utrwalali materiał przy użyciu gier i zabaw, były zabawy z piłką, rozgrywki oraz pikniki na łonie natury. Ten dzień, spędziliśmy w bliskim kontakcie z otaczającą nas przyrodą.
Cel tej inicjatywy został osiągnięty.  Lekcje cieszyły się uznaniem wśród uczniów, wszyscy byli szczęśliwi i zadowoleni z tej nietypowej formy zajęć.

Opracowanie: Agnieszka Żur

Publikacja: Urszula Grunt - Sopińska

Galeria zdjęć

2024-FB-wydarzenie IMG-6430 IMG-6431 IMG-6432 IMG-6435 IMG-6436 IMG-6437 IMG-6440 IMG-6441 IMG-6442 IMG-6443 IMG-6444 IMG-6445 IMG-6446 IMG-6449 IMG-6453 IMG-6456 IMG-6457 IMG-6459 IMG-6460 IMG-6461 IMG-6463 IMG-6466 IMG-6467 IMG-6468 IMG-6469 IMG-6471 IMG-6472 IMG-6474 IMG-6475 IMG-6476 IMG-6477 IMG-6478 IMG-6480 IMG-6481 IMG-6482
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.