pawlow.pl | Oficjalna strona internetowa Gminy Pawłów

Aktualności

 Z ostatniej chwili

29. Finał WOŚP –Gramy z głową!

29. Finał WOŚP –Gramy z głową!
08 lutego
13:26 2021

W niedzielę 31 stycznia 2021 r. odbył się 29 Finał WOŚP, tym razem dedykowany dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyce głowy. Hasło przewodnie tegorocznej zbiórki „Finał z głową” znakomicie wpisuje się w sytuację panującą w Polsce i na świecie.

Tradycją naszej szkoły jest udział i wielkie zaangażowanie całej społeczności uczniowskiej w różne akcje charytatywne. Nie mogło zatem zabraknąć nas również w tym ważnym przedsięwzięciu. W ramach akcji, na terenie szkoły, znajdowała się puszka stacjonarna, do której pieniądze wrzucali nasi najmłodsi, czyli przedszkolaki i uczniowie klas 0 –III. Oprócz tego szkolni wolontariusze: Zuzanna Dziuba, Mateusz Jabłczyk, Kamil Kłusek, Julia Kosiarska, Michał Latała, Dominika Pocheć, przy zachowaniu wszelkich środków ostrożności, kwestowali przez cały dzień podczas finału. Dzięki ich zaangażowaniu i wielkiemu wsparciu ze strony ich rodziców, a niekiedy całych rodzin, udało się zebrać ogromną kwotę bo aż 6437,69 zł. Jest to najlepszy wynik na terenie naszej gminy. Miło nam również poinformować, że nasza uczennica Dominika okazała się najaktywniejszą wolontariuszką z terenu Gminy Pawłów i uzbierała do puszki kwotę 1 743,26 zł.

Dziękujemy wszystkim, którzy wsparli ten szczytny cel i przyczynili się do sukcesu naszej szkoły. Dziękujemy za okazaną pomoc i serce. W tym miejscu serdeczne podziękowania kierujemy również do państwa: Eweliny i Sławomira Dziubów, Renaty i Romana Jabłczyków, Wiolety i Piotra Kłusków, Anny i Szymona Kosiarskich, Anny i Grzegorza Latałów, Iwony i Tomasza Pocheciów, czyli rodziców naszych wspaniałych wolontariuszy. Ich pomoc i zaangażowanie pokazuje, że mimo trudnej sytuacji potrafimy się zjednoczyć i działać w szczytnym celu. Opiekę na prawidłowym przebiegiem akcji sprawowali opiekunowie SU –panie: Małgorzata Łodej i Jolanta Gliwa.

Opracowała: Jolanta Gliwa

Wyszukaj w serwisie

Harmonogram odbioru odpadów

Pobierz harmonogram na 2020 rok

Śledź nas na Facebooku!

Kalendarz

Marzec 2021
P W Ś C P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Polecane

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Gminy w PawłowieElektroniczna Skrzynka Podawcza - Pismo ogólne
Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w StarachowicachKomenda Powiatowa Policji w Starachowicach
e-świętokrzyskie System Informacji Przestrzennej Województwa Świętokrzyskiego
System Informacji Przestrzennej Województwa Świętokrzyskiego
Uporządkowanie gospodarki ściekowej w aglomeracji Pawłów
Dziennik UstawMonitor Polski
e-świętokrzyskie Rozbudowa Infrastruktury Informatycznej JSTKącik Przedsiębiorcy

Ostatnie komentarze

Witam serdecznie. Złożyliśmy wniosek o dofinansowanie tego odcinka drogi z funduszy przeciwdziałania COVID. Aktualnie czekamy...

wiem że wielu (prawie wszystkim) mieszkańcom to wszystko. A potem wielkie zdziwko jak się okaże...

Czerwone metalowe serca należą do jakiegoś stowarzyszenia bodajże przyjaciół Rudek....

Logowanie